LinuxMarket

Tag: mężczyzna

Co w ogóle oznacza niby określenie „zadbany mężczyzna”?

Przyjęło się mawiać, że zasadniczo polscy mężczyźni nie dbają o siebie, są raczej zaniedbanymi osobami. Ile w owym twierdzeniu jest prawdy, a ile tylko kompleksów? Bądź co bądź ciężko sądzić, iż tak bardzo odstajemy od światowej średniej – a zresztą to akurat nie jest takie ważne.


Męskie kompleksy, czyli jak wyszukać dobre koszule dla pana puszystego. Sposoby na zredukowanie się owego problemu.

Zadbany mężczyzna nie może nie być ogolony! Sprawdź nasze podpowiedzi

Przystojny mężczyzna nie może nie być ogolony – to twierdzenie bez przerwy jest aktualne w przypadku zdecydowanej większości naszych panów. Rzecz jasna nie mówimy tu o przypadkach, kiedy ktoś ma wypielęgnowane wąsy czy brodę. Również nieduży, parudniowy zarost w wielu sytuacjach może dodać panom męskości i atrakcyjności. Jednak w codziennych okolicznościach, a co więcej w czasie najważniejszych wydarzeń, zarośnięta, z dużym zarostem twarz wygląda niechlujnie.


Woda toaletowa z kolekcji Dior Fahrenheit – wyjątkowy zapach dla pewnego siebie a także prawdziwego faceta

Wybierając zapach dla swojej osoby, kierujemy się własnymi preferencjami i także co uważamy, że dla nas jest najlepsze. Większość perfum ma w sobie skomplikowane kompozycje zapachowe, niekoniecznie cały czas pasujące do siebie i powodujące pożądanie ze strony płci przeciwnej. Woda toaletowa Dior Fahrenheit jest perfekcyjną kompozycją zapachową dlawszystkich mężczyzn.


Aktualnie występujące trendy w modzie dla mężczyzn.

Dotychczasowo występujące trendy w modzie dla mężczyzn wskazują głównie, iż panowie bardziej aniżeli kiedyś interesują się, co mają na siebie założyć. A nie chodzi o przesadne dbanie o wygląd. Są oni uświadomieni w tym, co warto ubierać, żeby prezentować się atrakcyjnie oraz żeby poczuć się idealnie. I pomimo, iż nadal w świadomości społeczeństwa przeważa uproszczony schemat, iż mężczyzna nie dba o swój wygląd, a jego szafa jest praktycznie niezapełniona, to teraz dużo w tym zakresie uległo zmianie.


Elegancki mężczyzna

Właściwie w każdych czasach zwracano uwagę na to, czy określona osoba dba o siebie. Dotyczyło to w szczególności kobiet, na których prezencję zważano najbardziej. Dawniej to panie miały być swego rodzaju ozdobą, pomimo mężczyzna w różnorodnych sytuacjach także miał obowiązek zadbać o higienę i o odpowiedni stopień elegancji.


Moda dla mężczyzn na każdą okazję

Pojęcie „dress code” często budzi niechęć wśród pracowników, jednak zamiast narzekać na ograniczenia, bezpieczniej jest owe zasady przyswoić. Raptem możemy dostać olśnienia, iż to co pozornie ograniczało – było fantastyczną lekcją stylu i w przeciwieństwie do płci pięknej – mężczyzna zawsze ma co na siebie włożyć. Co więcej, jesteśmy w stanie przy tym dyskretnie pokazać własny styl i zamiłowanie do mody. Jak to zrobić?


Trampki męskie, styl PRL – trendy, które cieszą się sporą sławą i przypuszczalnie nigdy nie wyjdą z mody.

Podpowiadamy jak można łatwo poprawić prezencję

Skarpety garniturowe powinny okazać się dobrze dobrane

Każdy facet powinien mieć skarpety garniturowe. W stylizacji mężczyzn, podobnie jak ma to miejsce przy ubiorach pań, niesamowicie ważny będzie każdy szczegół, dlatego właśnie musimy wszystko rzetelnie przemyśleć i sprawdzić, czy posiadamy wszystko co niezbędne, aby przygotować odpowiednią stylizację, do której nie będzie można się doczepić.