LinuxMarket

Tag: mężczyzna

Podpowiadamy jak można łatwo poprawić prezencję

Skarpety garniturowe powinny okazać się dobrze dobrane

Każdy facet powinien mieć skarpety garniturowe. W stylizacji mężczyzn, podobnie jak ma to miejsce przy ubiorach pań, niesamowicie ważny będzie każdy szczegół, dlatego właśnie musimy wszystko rzetelnie przemyśleć i sprawdzić, czy posiadamy wszystko co niezbędne, aby przygotować odpowiednią stylizację, do której nie będzie można się doczepić.


Co w ogóle oznacza niby określenie „zadbany mężczyzna”?

Mówi się, że generalnie polscy faceci nie dbają o siebie, są stosunkowo zaniedbanymi ludźmi. Ileż w tym twierdzeniu jest prawdy, a ile tylko kompleksów? Mimo wszystko ciężko sądzić, iż tak bardzo odstajemy od ogólnoświatowej średniej – a zresztą to nie jest takie istotne.


Męskie kompleksy, czyli jak wyszukać dobre koszule dla pana puszystego. Sposoby na zredukowanie się owego problemu.

Zadbany mężczyzna nie może nie być ogolony! Sprawdź nasze podpowiedzi

Przystojny facet powinien być ogolony – to twierdzenie cały czas trzyma aktualność w przypadku bardzo dużej części naszych mężczyzn. Oczywiście nie mówi się tu o sytuacjach, kiedy ktoś będzie miał ładnie utrzymane brodę i wąsy. Także nieduży, parudniowy zarost w niejednej sytuacji może dodać panom męskości i atrakcyjnego wyglądu. Jednak w życiu codziennym, a tym bardziej przy ważnych wydarzeniach, zaniedbana, z dużym zarostem twarz prezentuje się niechlujnie.


Elegancki mężczyzna

W zasadzie w każdych czasach patrzono na to, czy określona osoba jest zadbana. Dotyczyło to w szczególności pań, na których wygląd zwracano największą uwagę. Dawniej to kobiety miały być swego rodzaju ozdobą, pomimo mężczyzna w różnorodnych sytuacjach też miał obowiązek zadbać o siebie i o odpowiedni poziom elegancji.


Moda dla mężczyzn na każdą okazję

Pojęcie „dress code” zwykle budzi niechęć wśród pracowników, jednak zamiast uskarżać się na ograniczenia, korzystniej będzie owe zasady jak najszybciej wdrożyć w życie. Nagle może się okazać, iż to co pozornie ograniczało – było wspaniałą lekcją stylu i w przeciwieństwie do płci pięknej – mężczyzna zawsze ma ”się w co ubrać”. Co więcej, możemy przy tym zaznaczyć własny styl i oryginalność. Jak to zrobić?


Aktualnie występujące trendy w modzie dla mężczyzn.

Aktualnie mające miejsce zależności w modzie męskiej wskazują nade wszystko, iż mężczyźni bardziej aniżeli w przeszłości martwią się, co mają na siebie założyć. A nie chodzi o zbytnie zadbanie o wygląd. Są oni świadomi tego, jakie stroje należy ubierać, żeby wyglądać atrakcyjnie i aby czuć się idealnie. A mimo, że nadal w opinii społecznej panuje uproszczony schemat, iż mężczyzna nie troszczy się o swój wygląd, a jego szafa jest praktycznie niezapełniona, to aktualnie wiele na tym punkcie się zmieniło.


Trampki męskie, styl PRL – trendy, które cieszą się sporą sławą i przypuszczalnie nigdy nie wyjdą z mody.

Woda toaletowa z kolekcji Dior Fahrenheit – wyjątkowy zapach dla pewnego siebie a także prawdziwego faceta

Wybierając zapach dla siebie, kierujemy się własnymi zapatrywaniami i tym co uważamy, że dla nas jest najistotniejsze. Większość perfum posiada skomplikowane aranżacje zapachowe, niekoniecznie cały czas dopasowane do siebie i wywołujące pożądanie ze strony płci przeciwnej. Woda toaletowa Dior Fahrenheit jest znakomitą kompozycją zapachową dlawszystkich mężczyzn.