LinuxMarket

Na czym polega regeneracja tylnej belki skrętnej?

Regeneracja belki to proces, jakiego zadaniem jest przywrócenie pełnej sprawności, porównywalnej z fabrycznie nowym elementem.
Jednak aby tak było, regenerację należy zlecić wyspecjalizowanemu serwisowi, jaki wykona to profesjonalnie.

współpraca

Autor: blu-news.org
Źródło: http://www.flickr.com
Oferowane są dwie opcje naprawy. Pierwsza z nich to odwiedziny samochodem w serwisie, zaś druga – przesyłka zdemontowanej belki oraz jej reperacja albo wymiana na już naprawioną. Każda z owych opcji ma swe minusy i zalety, lecz jeżeli zależy nam na pełnej kontroli renowacji, najlepiej wybrać się na miejsce czterokołowcem i polecić serwisowi usługę. Naprawa tylnej belki Citroen Berlingo musi zacząć się od jej demontażu. Jeżeli jakiś warsztat proponuje nam regenerację na wozie, to lepiej szukajmy innego serwisu.

Nie poddawaj się – kontynuuj czytanie (http://pomagier.eu/kontakt.html) pochłaniających Cię wpisów. Wyszukasz ich dość wiele na naszej nowej stronie. Zachęcamy!

Należy rozmontować poszczególne fragmenty, dokonać dogłębnej kontroli jak też zdecydować, które elementy kwalifikują się do wymiany. Dopiero wówczas możemy oszacować, jaki będzie ostateczny koszt reperacji. Rzecz jasna, głównym fragmentem do wymiany są łożyska jak też uszczelnienia. Felerne łożyska na ogół powodują uszkodzenie czopów, a w następstwie samej belki skrętnej. Niekiedy nieodzowna może być wymiana wahaczy. Poziom uszkodzenia belki skrętnej może być rozmaity, dlatego tak istotne będzie jej rozmontowanie jak też wnikliwa analiza.

Publikacja, którą w tym momencie masz okazję czytać to wspaniałe źródło informacji, ale jeśli poszukujesz analogicznych materiałów, to kliknij ten link.

W czasie naprawy musi również sprawdzona być współosiowość belki. Po zakończonej renowacji belka powinna zostać wyczyszczona a także pomalowana farbą przeciwrdzewną.

zaproszenie na przyjęcie

Autor: Estelle Page
Źródło: http://www.flickr.com
Wystrzegajmy się serwisów, jakie oferują usługę za dziwnie małą cenę.

W większości wypadków są to prowizoryczne naprawy polegające na rozgrzewaniu elementów belki do dużych temperatur i ich spawaniu. Takowe zabiegi znacząco osłabiają konstrukcję belki. Poprawna regeneracja powinna być zrealizowana „na zimno” z zastosowaniem oryginalnych części a także specjalistycznych narzędzi.

About: admin