LinuxMarket

Jak, gdzie oraz kiedy wystąpią nowe pomysły związane z problematyką sztucznej inteligencji?

Nie potrzeba być zwolennikiem periodyków o tematyce s-f, żeby zetknąć się z takowymi określeniami jak sztuczna inteligencja. W dzisiejszych dniach na każdym kroku spotykamy się z różnorakimi nowinkami technicznymi, jakie mają na zamyśle w różnorakich powszednich sytuacjach zwyczajnie usprawniać nam życie.
Jednak jak pojawiają się takowe idee? Gdzie oraz kiedy? I z kim dobITnie można porozmawiać na takowe tematy? Więc najlepsze pomysły powstają czasem w czasie tzw. burzy mózgów, zatem zwyczajnie podczas dyskusji, które są częścią różnorakich wykładów.

Znakomitym dowodem jest tutaj tak zwany Hackathon AI, zatem spotkanie które poświęcone jest problematyce sztucznej inteligencji. Odbędzie się ono 22-go października tego roku we Wrocławiu. Taki Hackathon będzie połączony z dyskusją oksfordzką i prelekcjami ekspertów. Hackathon jest organizowany poprzez platformę, w ramach której firmy i instytucje zatrudniają młodych oraz utalentowanych ludzi, żeby Ci współtworzyli swoje projekty.
Hackathon Wrocław to zdarzenie, podczas jakiego graficy, informatycy, biznesmeni, designerzy i miłośnicy nowych technologii tworzą wspólnie nowoczesne oraz użyteczne aplikacje powiązane z zadaną problematyką.

Taki Hackathon Wrocław może posiadać charakter wydarzenia trwającego od 24 h (jeżeli odbywa się w świecie rzeczywistym, np. na uniwersytecie) do 2-3 mies. (jeśli odbywa się w przestrzeni wirtualnej).

Pamiętaj, że masz możliwość znaleźć informacje na opisywany temat, zatem kliknij w odsyłacz i przeczytaj tu (www.cpsens.pl/konsultacja-psychiatryczna.html) wiadomości, które będą Ci konieczne.

Hackathon Wrocław rozpoczyna kolekcję EMEA Coders League, czyli cykl ogólnoświatowych zebrań tworzonych z myślą o najbardziej postępowych informatykach, inżynierach i grafikach.

About: admin