LinuxMarket

Przygotowania do wesela

Ślub a także wesele, to jeden z najważniejszych dni w życiu, jaki zostaje w pamięci do końca naszego życia. Każdy pragnie, by przywoływać te magiczne ślubne momenty jako niezwykłe, niepowtarzalne i wyjątkowe. Im bliżej terminu wesela, napięcie rośnie, emocje przypominają o swoim istnieniu. Jednak musimy przecież w jakiś sposób zapanować nad organizacją przyjęcia weselnego.

Żeby uniknąć niepotrzebnych kłótni jak też niemiłych niespodzianek nie można pozwolić sobie na podejście w stylu „będzie co będzie”. Należyty plan pomoże wyprawić ślub oraz wesele w najdrobniejszym niuansie. Im wcześniej poczniesz planować, tym większe szanse na sukces organizacyjny, zdumienie gości jak też bezcenne wspomnienia.
Etap 1: Spotkanie rodzicieli i przyszłych małżonków. Dobrze, aby Wasi rodzice mieli sposobność do wcześniejszego spotkania oraz wzajemnego poznania się. Dobry ku temu nastrój będzie w domu rodzinnym Pana Młodego czy Panny Młodej (lub waszym, jeżeli takowy macie).

Nadal interesuje Cię ów temat? Wejdź w wybrany link i pod nim jest istotna strona (https://stefpolcleaning.pl/), gdzie znajdziesz dodatkowe wiadomości.

Takie spotkanie jest też pierwszą sposobnością do rozmowy o organizacji ślubu.

wystrój sali na wesele

Autor: Nick Storchay
Źródło: http://www.flickr.com

Możemy subtelnie wybadać wyczekiwania i preferencje obydwu rodzin, co do charakteru uroczystości ślubnej, rządzących w konkretnej rodzinie tradycji a także zwyczajów.
Krok 2: Planowanie budżetu ślubnego. Na starcie ustalcie jaki budżet pragniecie przeznaczyć na organizację ślubu oraz wesela. Szczerze porozmawiajcie, jakie są wasze możności finansowe, oczekiwania co do stylu imprezy oraz liczby zaproszonych gości oraz kto za co płaci. Unikniecie w tenże sposób niepotrzebnych nieporozumień na dalszym etapie. Już teraz możecie zacząć układać wstępną listę uczestników, jakich chcecie zaprosić na wasz ślub i wesele. To będzie punkt wyjścia do policzenia przybliżonych kosztów waszego przyjęcia weselnego. Powinniście też się zastanowić, czym zamierzacie pojechać do ślubu.

Wybierzcie pasującą wam oraz waszym najbliższym (rodzice, chrzestni, świadkowie) datę wesela. W pierwszej kolejności zajmijcie terminy w restauracji a także kościele (względnie USC). Rezerwując termin w restauracji, należy połączyć to z rezerwacją noclegów dla uczestników.
Krok 3: Zaproszenia weselne. Duży wybór zaproszeń możecie odnaleźć w internecie, salonach z artykułami ślubnymi i marketach z kartkami okolicznościowymi. W dniu wesela nie może braknąć tak ważnego fragmentu jakim są ozdoby ślubne. W tymże celu można wpisać w wyszukiwarkę wyrażenie: wynajem krzeseł w Warszawie czy czerwony dywan Warszawa.

About: admin