LinuxMarket

Plusy i minusy odzieży modelującej, czyli przesadność szkodzi

Zabiegi odchudzające czy zamiast tego bielizna odchudzająca? A może połączenie obu dla szybszego uzyskania pożądanego efektu? Każdy z wyborów ma swoich entuzjastów i przeciwników. Czy specjalistyczna bielizna zawsze jest nieodłącznym wspomagaczem w walce z plagą współczesności, czyli otyłością?

biustonosz ava

Źródło: Jagna.pl
Gros cennych i wyważonych opinii znajdziemy na tematycznych forach, gdzie komentujący wypowiadają się na temat skuteczności własnych metod odchudzania. Nie wszyscy stosują gorsety, figi, opinającą i modelującą bieliznę. Powodem są najczęściej niewygoda i gusta, zwyczajnie nie wyobrazimy sobie siebie w bieliźnie o takich gabarytach.

Kolejna część odchudzających się popiera odzież, która wspomaga wyszczuplanie. Biustonosze Ava – poznaj więcej -, czy wyszczuplające body są dla takich ludzi na standardem. Entuzjastom takiego rodzaju ubrań i bielizny zdarzało się skupowanie kilkunastu egzemplarzy tego „gatunku”, czy to z powodu kolekcjonowania szerszej garderoby, albo też dlatego że wcześniejsze zakupy nie sprawdzały się.

Warto tutaj nadmienić, że bielizna wyszczuplająca to przede wszystkim tworzenie dobrego wrażenia. Wizualne podkreślanie. Panie, pamiętajcie że czynicie to wyłącznie dla samych siebie (ewentualnie partnera), mając możliwość obserwowania zmian figury. Bielizna wyszczuplająca sama w sobie nigdy nie uczyni nas chudszymi.

Zaintrygowały Cię te wątki? To fantastycznie. Przekieruj się na nową stronę i doczytaj również (https://lexadesign.pl/analiza-kolorystyczna/) zamieszczone treści. Podziel się z nami swoimi wrażeniami.

Da wyłącznie efekty powierzchowne, zwyczajnie chwilowe (zobacz: gorsety wyszczuplające).

„Przegięcie” w stronę bielizny odchudzającej może skończyć się fatalnie. Za mocno opinająca odzież masakruje skórę, pozostawiając ślady i wcięcia. Samo chodzenie jest wówczas drogą przez mękę, zamiast radowania się z „lepszego wrażenia” przed lustrem pozostają zmagania z siniakami, zaczerwienieniami i obtartą skórą w okolicach wrażliwych.

kobieta w komplecie czarnej bielizny

Autor: Chiara Musiu
Źródło: http://www.flickr.com
W takich sprawach odzież i bieliznę warto kupować bardzo precyzyjne. Nie może być tak, że pożądamy gotowego, że pragniemy przyspieszyć kupując bardziej obcisłe modele ubrań. Należy „schodzić” stopniowo, powoli. Poleca się także wplecenie na ten czas aktywności ruchowej, bez znaczenia na jakim poziomie kondycyjnym jesteśmy. Tracona dzięki naturalnemu sposobowi tkanka uczyni odzież uciskową mniej… uciskową. Taka wizja odchudzania jest dużo lepsza i zdrowsza.

About: admin