LinuxMarket

Sukienki skromne – ubieraj się modnie

Sukienki do pracy, to doskonała sprawa, gdy naprawdę zaczyna być upalnie. Gdy żar leje się z nieba nie ma chyba bardziej komfortowej części garderoby od sukienki właśnie. Jeden wymóg – sukienki na lato nie mogą być wykonane w stu procentach z poliestru.

Sukienka letnia

Źródło: www.melanzsklep.pl

Wprawdzie nie groźne im wtenczas nieestetyczne zagniecenia (jak w przypadku garderoby wykonanej z lnu albo stuprocentowej bawełny), niemniej jednak tego typu sukienka to prawdziwy pancerz dla ciała – materiał nie przepuszcza powietrza, a my pocimy się przeraźliwie. Najbardziej wygodne na letnie upały to sukienki letnie z dużą zawartością naturalnej tkaniny, jak bawełna czy len wzbogacone domieszką poliestru.

Wejdź na ten odnośnik i zobacz więcej (http://www.dortex.pl/hurtownia-odziezy-uzywanej-o-firmie/) szczegółowych wiadomości odnoszących się do analizowanego tu artykułu. Z pewnością jest on niezwykle atrakcyjny.

Górować jednak w składzie powinny naturalne tkaniny. Do pracy najlepiej unikać długości maxi – każdego rodzaju długie sukienki lepiej zostawić na wakacyjny wypad albo założyć po pracy. Omijajmy również miniówek, które zwłaszcza latem, ubrane do pracy, mogą powodować sytuacje groteskowe. Do najbardziej znanych należy widoczna bielizna i nieapetyczne nogi.

Najwłaściwsza będzie długość midi, czyli w kolano bądź minimalnie przed. Do sukienek o takiej długości najbardziej pasują buty na obcasie, z palcem lub piętą odsłoniętą. Jeszcze nie tak dawno przyjęte było, że nie powinno się pojawiać w pracy bez rajstop, także latem. Niemniej jednak jeśli nogi są schludne, lekko opalone i depilowane można je wówczas spryskać rajstopami w sprayu – wynik jest doskonały i znaczniej naturalny od rajstop.

Z reguły sukienki noszone do pracy nie powinny być za bardzo wzorzyste, ale wyjątkiem jest właśnie letnia pora.

Jeśli poszukujesz interesujących informacji na ten temat, odwiedź dzianinowy komplet nas, a zapewne przeczytasz interesujące fakty.

W tym sezonie producenci mocno lansują wszelakiego rodzaju printy, które są wprost cudowne. Dodatkowo, nadruki na sukienkach pozwalają na zakrycie wszelkich niedoskonałości figury.

Reasumując, sukienka –uwielbiamy to!

About: admin