LinuxMarket

Sposoby na spożytkowanie miejsc w magazynach

W wielu Przedsiębiorstwach i magazynach nader ważna jest kwestia zagospodarowania miejsca, którego z reguły brakuje w większości hal towarowych. W związku z tym coraz więcej grup i firm stawia na innowacyjne rozwiązania, mające na celu pomoc w znalezieniu jak największej ilości wolnego miejsca.
Jednym z podobnych udogodnień są antresole magazynowe – wykonane z cienkościennych blach ocynkowanych, które charakteryzują się niezwykłą trwałością oraz równocześnie gwarantują wspaniałą jakość.

zniszczone dokumenty

Autor: Clarence Risher
Źródło: http://www.flickr.com
wygrodzenia siatkowe

Autor: Maegan Tintari
Źródło: http://www.flickr.com
Antresole to inaczej niezwykle wytrzymała kondygnacja pozwalająca wykorzystać w halach i magazynach jak najwięcej miejsca. Są tworzone według wszelkich norm polskich i europejskich – posiadają również między innymi podłogę, schody, słupy oraz barierki zabezpieczające, dzięki którym konstrukcja gwarantuje całkowite bezpieczeństwo. Antresole magazynowe (przenośnik nożycowy) można też w właściwy sposób rozbudować.

Spodobał Ci się ten wpis? Jeśli tak, to zapewne usatysfakcjonuje Cię także bieżący wpis, który opracowaliśmy w linku pod spodem.

Ciekawym udogodnieniem są też przenośniki nożycowe, które służą do transportu ładunków o znacznych gabarytach. W razie konieczności można też zmienić ich długości. przenośniki taśmowe często są wyposażone też w uchwyty dodatkowe, przytrzymujące towar. Z ich pomocą, można bez większych kłopotów zarówno załadować, jak i rozładować towar, a także lepiej zagospodarować przestrzeń podczas transportu.

koń

Autor: Timur Schmidt
Źródło: http://www.flickr.com
Świetnie też sprawdzą się znane wygrodzenia siatkowe, (siatkowe wygrodzenia) za pomocą których można w magazynach i halach odgrodzić niektóre obszary od siebie, a także bezpiecznie zorganizować pracę w swoistych grupach.

Ich najważniejszą rolą jest między innymi zabezpieczenie regałów oraz odgrodzenia stref niebezpiecznych. Wygrodzenia siatkowe wspaniale ochraniają też teren przed osobami nieupoważnionymi do przebywania na wyznaczonym obszarze.

About: admin