LinuxMarket

Skąd bierze się tak ogromna popularność okularów firmy Ray Ban, które z modeli są wybierane najczęściej.

Coraz większej ilości osób hasło okulary przeciwsłoneczne będą się przede wszystkim kojarzyć z firmą Ray-Ban. Jednak jest to zupełnie zrozumiałe, gdyż firma ta odniosła wprost niebywały sukces, i to w zasadzie w krótkim okresie czasu, bo raptem dziesięciu lat.

torebka
To właśnie wtedy pierwszy raz pojawiły się w sklepach okulary (okularium.pl – Okulary Ray Ban) rayban wayfarer, stanowiące wierną reprodukcję modelu sprzed kilkudziesięciu lat. Rzecz jasna wykorzystano przy nich materiały najlepszej jakości, konstrukcja została dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, i wszystko to sprawiło, że ludzie pokochali te okulary. Przez kilka lat model ray ban wayfarer 2140 sprawdź przykłady sprzedał się w ogromnej liczbie egzemplarzy, podnosząc równocześnie firmę na szczyty popularności.
okulary w gablocie

Autor: Beverley Goodwin
Źródło: http://www.flickr.com
Okulary tego producenta zyskują coraz większą popularność także w Polsce, pomimo tego że trzeba jednak za nie trochę zapłacić. Ceny każdego modelu rozpoczynają się od około trzystu, na przykład model ray ban clubmaster można już bez problemów kupić w podobnej cenie. Trochę droższe, bowiem kosztujące około pięciuset złotych, są modele ray ban 3025, za to kultowe wayfarer to wydatek niecałych 400 złotych. Niektórym osobom będzie się to wydawało dużo, lecz w powyższej cenie nie tylko otrzymuje się naprawdę wysoką jakość, lecz również powiew luksusu, który niosą ze sobą produkty tej firmy.

Zresztą o ich popularności można się przekonać, wychodząc w słoneczne popołudnie na jakąś reprezentacyjną ulicę, duża część przechodniów nosić będzie jeden z modeli tego producenta.

About: admin