LinuxMarket

Standardowy męski ubiór na co dzień, czyli o preferencjach przeciętnego Polaka

Choć faceci z rzadka śledzą najnowsze trendy w modzie, to bądź co bądź muszą kiedyś w końcu pójść na zakupy do sklepu bądź po prostu na targ. Ci czterdziestolatkowie, którzy zaopatrują się w bezrękawniki i spodnie jedynie jeden lub dwa razy w roku mogą bez obaw zamówić markowe ciuchy. Lepszy gatunkowo materiał będzie dłużej służył, a i fason zazwyczaj o wiele łatwiej dopasować do danej postury.

elegancko ubrany mężczyzna

Autor: Bharat Rawail
Źródło: http://www.flickr.com
Najistotniejsze jest to, żeby umieć odpowiednio dobrać ubiór do okoliczności – nawet najładniejszy garnitur nie będzie idealnym strojem, gdy jego posiadacz akurat wybiera się na spacer do parku lub do sąsiada na grilla. W tym przypadku o wiele lepszym rozwiązaniem będzie założenie jasnoniebieskich jeansów, kraciastej koszuli lub najzwyklejszego białego t-shirtu z zabawną grafiką. Do tak skomponowanego ubioru idealnie pasuje obuwie sportowe, a dodatkowo jest ono naprawdę wygodne, co oczywiście nie jest bez żadnego znaczenia – znajdź to. Zwykło się uważać, że spędzanie wolnego wieczoru w domu, na przykład na sofie przed odbiornikiem telewizyjnym, nie wymaga zbyt eleganckiego ubioru. Dlatego wygląd typowego faceta pozostawia niestety dużo do życzenia. Niekiedy panie usilnie namawiają swoich mężów, by ci zamienili stare rozciągnięte i wyblakłe podkoszulki na nowe, a sfatygowane ogrodniczki na wygodne spodnie dresowe. Poza tym przydatne będą też koszule flanelowe – szczególnie wczesną wiosną, kiedy trzeba pójść do komórki bądź do garażu ciepła odzież okazuje się na wagę złota. Mniej bądź bardziej efektowny strój uzupełniają bardzo praktyczne bluzy z kapturem, jak również wygodne obuwie, najlepiej na rzepy.

moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Poruszając temat mody męskiej należy koniecznie wspomnieć o tych najbardziej niepozornych, lecz i tak samo istotnych częściach garderoby – kliknij w źródło. Zacznijmy od skarpetek, które do niedawna w zasadniczo były dostępne tylko w kilku ciemnych odcieniach – tymczasem dzisiaj wielką karierę robią wielobarwne skarpety z intrygującymi ornamentami. Identycznie sprawa się ma z bielizną – śmieszne, a czasem i nieco frywolne ilustracje i napisy potrafią rozśmieszyć najbardziej poważnego mężczyznę.

Jeśli opracowany tu wpis zajął Cię i masz ochotę na więcej, to zapewne spodoba Ci się link do witryny odzież turecka, gdzie znajdziesz sporo wątków.

Zarówno skarpetki, jak i slipy należy regularnie wymieniać, gdyż akurat te elementy garderoby zużywają się bardzo szybko. Zestaw tych najmniejszych ubrań zamykają sezonowe dodatki: wełniane rękawice, polarowe czapki, czarne szaliki bądź czapki bejsbolówki.

About: admin