LinuxMarket

Zadbany mężczyzna nie może nie być ogolony! Sprawdź nasze podpowiedzi

Zadbany facet powinien być ogolony – stwierdzenie to cały czas trzyma aktualność w przypadku większości naszych panów. Rzecz jasna nie mówi się tu o przypadkach, gdy ktoś posiada wypielęgnowane brodę i wąsy. Również nieduży, parudniowy zarost w wielu sytuacjach może dodać mężczyznom stanowczości i atrakcyjności. Jednak w życiu codziennym, a co więcej przy ważnych wydarzeniach, zaniedbana, z dużym zarostem twarz wygląda niechlujnie.

mężczyzna

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Trudno sobie wyobrazić dystyngowanego pana w garniturze na swoim ślubie, posiadającego zarost sprzed kilku dni, albo wybierającego w takim stanie na rozmowę o nową pracę. Ogolona twarz nie tylko wygląda dużo korzystniej, ale będzie również świadczyć o tym, że mężczyzna o siebie lubi zadbać. Jeśli nie będzie mu się chciało przeznaczyć kwadrans dziennie na pozbycie się zarostu, to tym bardziej może on nie dbać o inne, dużo bardziej istotne w życiu sprawy. A przecież ogolenie włosów z brody do trudnych nie należy, szczególnie przy tak dużych możliwościach, jakie obecnie występują.

W każdym sklepie czy też kiosku ruchu jednym z najważniejszych towarów, które się sprzedaje, są maszynki do golenia.

Nie czekaj! Jeżeli zaciekawił Cię nasz tekst, to idź w link. Tam oczekuje na Ciebie istotna treść. Mamy nadzieję, że w ten sposób uda nam się odpowiedzieć na wszelkie Twoje wątpliwości.

Nie ma co dziwić się temu, bo w końcu na Ziemi jest kilka miliardów panów i duża część z nich będzie potrzebowała swoich włosów z twarzy pozbyć się w taki czy inny sposób. Kilka firm zbudowało wielkie potęgi na takich akcesoriach, tworząc marki wyceniane na setki milionów euro i działające w większości krajów świata. Duża część mężczyzn stosuje nowoczesne maszynki, jednorazowe lub z wkładami do wymieniania.

mężczyzna

Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com

Dużym zainteresowaniem także się cieszą wersje elektryczne maszynek, dzięki którym da się ogolić bez konieczności używania pianek. Ale prawdziwi twardziele, mężczyźni na sto procent będą się tylko śmiać patrząc na te najnowsze wynalazki techniczne. W ich przypadku liczyć się będzie tylko tradycyjne golenie, tak jak robili to ich ojcowie i dziadkowie. Będą im do tego celu niezbędne pędzle do golenia, dobry krem no i oczywiście bardzo ważny, a przy tym bardzo niebezpieczny sprzęt, to znaczy ostra brzytwa.

About: admin