LinuxMarket

Jaką biżuterią obdarować mężczyznę? Sprawdź, na co pozwala męska moda

Wielu mężczyzn nie przepada za biżuterią, sądząc, że jedynie panie mogą ją nosić. Jest jednak kilka atrakcyjnych rzeczy, jakie możemy podarować naszemu partnerowi. Nawet jeśli orzeka, że żadnej biżuterii nie włoży, poniższe propozycje niewątpliwie mu się spodobają.

Męska biżuteria to przede wszystkim zegarki, jakimi nie wzgardzi żaden facet. Najbardziej popularne są klasyczne modele, jakie nie zwracają uwagi, a równocześnie stanowią ładny dodatek uzupełniający codzienną garderobę. Zegarek może mieć skórzany pasek albo bransoletę, w zależności od konkretnych upodobań.

Męska kolekcja Reserved

Autor: Reserved
Źródło: Reserved

Najważniejsze jest, iż obydwa modele pasują właściwie do każdej stylizacji, tak samo na co dzień, jak i do garnituru. Jeżeli mężczyzna często nosi garnitur, można sprezentować mu ładne spinki do mankietów. Są stylowym dodatkiem, lecz muszą być dostosowane do pozostałych elementów, dlatego dobrze jest posiadać choćby kilka kompletów spinek, dzięki temu łatwiej je zharmonizować. Spinki przybierają dzisiaj wiele interesujących motywów, również tych zabawnych, więc warto nimi obdarować młodszego brata, na przykład na osiemnaste urodziny. Spinki można kupić u jubilera, wtedy będziemy mieć gwarancję ich najwyższej jakości i dobrać np. spinki ze stali szlachetnej.

Wśród młodszych mężczyzn powszechne są również bransolety. Jeśli wykonane są z dobrych materiałów, wcale nie wyglądają tandetnie, a wręcz przeciwnie, mogą dodawać stylizacji charakteru, jak szczegóły na stronie. Poza tym wielu przedstawicieli płci męskiej ceni zawieszki na szyję, a do niebywale popularnych należą krzyże.

Jeżeli jednak nie orientujemy się czy mężczyzna, jakiego planujemy obdarować również za nimi przepada, lepiej będzie zdecydować się na inną biżuterię, tym bardziej, iż wybór jest dość szeroki.

Jeżeli chcemy przekonać naszego kochanego do biżuterii, nie zapominajmy, by nie posunąć się za daleko w przeciwną stronę. Mężczyzna nie może być obwieszony łańcuchami, a męska biżuteria ma stanowić jedynie dodatek, co umożliwi uniknąć śmiesznego wyglądu. Można bawić się materiałami, np. łączyć stal z drewnem lub skórą, ale wszystko ma gustownie się prezentować. Wybierajmy też sprawdzone marki, jakie są cenione wśród męskiej klienteli, a bez wątpienia obdarowany jubilat będzie zadowolony z prezentu, jaki dostał.

About: admin