LinuxMarket

Jaka sukienka będzie dla mnie najlepsza?

Z podkreśloną talią jak u Brigitte Bardot czy czarna, klasyczna jak w „Śniadaniu u Tiffaniego”? Sukienka jest zawsze modna. Dobrze jest jedynie mieć widzę na temat tego, jak akcentować atuty, a maskować minusy. Tylko wtedy zawsze będziemy błyszczeć.

Sukienki wisytowe w dużych rozmiarach

Autor: Rita Caro
Źródło: http://www.ritacaro.pl

Bez sensu skarżymy się na zbyt szerokie biodra, albowiem wystarczy, że założymy sukienkę o rozkloszowanym dole, z konkretnie zaznaczoną talią, a nikt nawet nie zauważy, że mamy pewną część ciała. Jeśli jest wręcz przeciwnie – kochamy swe krągłości, najlepsza okaże się spódnica ołówkowa z ciemnej palety barw. Wtedy koniecznie wysoka szpilka!

Biust to część ciała, która najczęściej spędza nam sen z powiek. Na to też jest rozwiązanie. Dla kobiet, które mają zamiar wyszczuplić wizualnie sylwetkę powstał dekolt w tzw. serek, zaś przy małym biuście i drobnych ramionach odpowiednie okażą się tzw. łódka i karo. Klasyczne sylwetki mogą pozwolić sobie na wszelkie odcienie i wzory sukienek. Kobiety o pełniejszych kształtach, powinny zrezygnować z dużych wzorów, jednak zdecydowanie nie powinny rezygnować z kolorów. I nie obawiajmy się bieli. Sprawdź: czytaj tu.

Wskazane jest jednak wybrać odrobinę mniej dopasowany fason, który ukryje zbędne kilogramy. Modna, duża złota biżuteria, lub kopertówka w rozmiarze XXL odwrócą uwagę od niedoskonałości sylwetki.

Poznaj ten serwis (http://www.wonia.pl/zimowe-dekoracje-slubne/), gdyż on z pewnością także Cię niezwykle zafrapuje. Przedstawia on podobną problematykę, zatem nie zwlekaj i kliknij tu!

Zapomnijmy mimo wszystko o wąskich sukienkach w tym kolorze. Tam gdzie dodatkowe kilogramy – tam zazwyczaj celulit, który przy takim kroju sukienki, będzie widoczny jak przez lupę. I rada na koniec: pamiętajmy o słusznie dobranych rozmiarach ubrań. Więcej w temacie: wpis.

Najnowsza kolekcja RESERVED

Autor: RESERVED
Źródło: RESERVED

Paradowanie w przyciasnych sukienkach przyczynia się do tego, iż jesteśmy zdecydowanie „większe” niż jesteśmy. Pani o rozmiarze 44-46, która ma wąską górę, a choć odrobinę szerszy dół będzie prezentowała się o wiele zgrabniej, niż wciśnięta w za wąską, opinającą jej dodatkowe kilogramy sukienkę. Najważniejsze, to być ubraną, nie przebraną. Jeśli wybrany model sukienki polepsza nam samopoczucie, zgadza się z naszą osobowością i stylem – jest to strzał w dziesiątkę.

About: admin