LinuxMarket

Jaka sukienka na ślub?

Właśnie mija sezon komunijny, a przed nami sezon ślubów. Wiosna i lato to cudowne pory roku, wszędzie tyle zieleni, kwiecia i słoneczka. Nic nadzwyczajnego, że to właśnie w tych miesiącach najczęściej urządzamy śluby. Mamy też nadzieję na udaną pogodę. Co raz częściej bowiem urządza się wesela w ogrodach. Ten amerykański zwyczaj sprawdza się u nas znakomicie.

Zapewne nie raz zostaniemy zaproszone na jakieś wesele. I wtedy pojawia się odwieczny kłopot: w co się ubrać? Jak zawsze, sterczymy przed wypełnioną po brzegi szafą i z przerażeniem okazuje się, że nie mamy co na siebie założyć. Ślub to szczególna uroczystość i nasz strój powinien być stosowny. Trzeba pamiętać, by w urzędzie lub świątyni nie eksponować zbytnio swoich wdzięków.

modna sukienka

Autor: Sarah Zucca
Źródło: http://www.flickr.com

To nie miejsce na pokaz mody. Dekolt zawsze można pokazać na przyjęciu weselnym, dlatego kupując sukienkę na wesele, musimy brać pod uwagę też pasujące okrycie.
Chociaż w czasie tej imprezy główną rolę będzie na pewno grała panna młoda, my również chcemy wyglądać fenomenalnie. Są dwa nieodpowiednie kolory na podobnych imprezach. Nie zakładajmy białej sukienki. To dzień panny młodej i to ona musi być jego najjaśniejszym punktem. Zapomnijmy także o czarnej sukience. To z pewnością nieodpowiedni kolor na ślubną uroczystość.

Kreacji dookoła jest cała masa. Rzecz w tym, aby wybrać krój odpowiedni do naszej figury.

sukienka

Źródło: www.melanzsklep.pl

Jeśli jesteśmy szczuplutkie i narzekamy na brak bioder to na pewno może pomóc nam sukienka z baskinką. Ta urocza falbana w błyskawiczny sposób upozoruje nam tę część ciała. Modne sukienki z krótkim rękawem z baskinką czynią, że nawet klasyczne chłopczyce przybierają kobiecych kształtów. Z kolei, jeżeli pragniemy schować zbyt obfite biodra i uda, to doskonałe dla nas okażą się kreacje rozszerzane.

Zazwyczaj są one przylegające w pasie, co sprawia, że cudownie podkreślają nam wcięcie w talii. Szukajmy takich, które mają duży dekolt, który odwróci wzrok (badanie wzroku w salonie optycznym) od szerokich bioder i nasza sylwetka odzyska właściwe proporcje. Dla wyższych pań idealne będą dłuższe, delikatne spódnice. Ciągle na czasie są pastelowe kolory, ale można zaszaleć z bardziej soczystymi barwami.

About: admin