LinuxMarket

Sexy bielizna damska – ratunek dla związków?

To znany fakt, że dziesięcioleciach przeżytych razem płomyk namiętności zaczyna blednąć.Dużo związków rezygnuje z zmagań o lepsze pożycie, lecz niektóre usiłują przywołać przeszłe emocje. Poszukują rady w poradnikach seksuologicznych, kupują razem filmy erotyczne, zamawiają różnorakie gadżety seksualne. Ubiorem, który umie wnieść do seksu dużo silnych emocji, jest oczywiście zmysłowa bielizna damska.

gorset

Autor: 紫雪灵儿
Źródło: http://www.flickr.com

Panie, które chcą znów oczarowywać swojego faceta, muszą więc poszukać takich ciuszków. Facet bez wątpienia doceni frywolne stringi. Dobrze jest kupić stringi w kolorze czarnym albo czerwonym, zwieńczone elegancką kokardą.

A co powiecie na gorsety? Ta męczarnia kobiet z przeszłych lat teraz okazuje się pociągającym dodatkiem erotycznym. Mało która niewiasta nie wsadza już gorsetu pod sukienkę, bo zwyczaje są inne. Dziś gorsety nabywa się w komplecie z dobranymi majtkami, by rozpalić w sypialni ogień erotyzmu.

Jeżeli gorsety są dla ciebie mało wygodne, należy wybrać w ich miejsce kuszące biustonosze. Zawsze pamiętaj, że góra i dół bielizny musi tworzyć całość. Niedobrze dobrane biustonosze i majtki prezentują się po prostu fatalnie. Biustonosze warto nabywać w kolorze czarnym, najlepiej z ciekawymi ozdobnikami, takimi jak chociażby hafty.

Pod tym linkiem jest jeszcze inna strona prezentująca taką tematykę. Przeczytaj także inny świeży tekst (http://galerialucznik.pl/pl/blog/jak-szyc-podwojna-igla-1533034288.html) na ten temat. On też jest godny polecenia.

Jednakże nie wyłącznie w łóżku kobieta, która planuje pociągać faceta, powinna nosić się kusząco. Załóż obcisłe leginsy, a twój mężczyzna z pewnością poczuje pociąg. Taki strój idealnie nadaje się na treningi fitness, na które trzeba się zapisać, by mieć piękną sylwetkę dla faceta.

Wywalcie, niewiasty, brzydkie piżamy i postawcie na kuszącą bieliznę. Wznieci to na nowo uczucia, a na dodatek przyniesie wam wiele zadowolenia z własnego, pociągającego image. A przecież nic mocniej nie poprawia humoru, jak nowe, pięknie wyglądające ubrania, bez znaczenia, czy są to długie tuniki, czy seksowna bielizna damska, którą będzie oglądał jedynie twój mężczyzna.

About: admin