LinuxMarket

Moda dla mężczyzn na każdą okazję

Pojęcie „dress code” często budzi niechęć wśród pracowników, jednak zamiast użalać się na ograniczenia, lepiej owe zasady jak najszybciej wdrożyć w życie. Raptem możemy dostać olśnienia, iż to co pozornie ograniczało – było genialną lekcją stylu i w przeciwieństwie do kobiet – mężczyzna zawsze ma ”się w co ubrać”. Dodatkowo, możemy przy tym zachować własny styl i oryginalność. Jak to zrobić?

Moda męska

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com

Garnitur to podstawa wyposażenia szafy każdego mężczyzny. Zważmy, iż wbrew pozorom najbardziej wszechstronne zastosowanie posiada nie czarny, a granatowy garnitur. To kolor, elegancki i ponadczasowy. Do takiego garnituru dopasujmy koszule: białe, kremowe lub błękitne. Idealnie komponują się z ciemnymi krawatami.

Koszule męskie, niby tak mało znaczący element męskiej garderoby, też może sprawić nie lada problem. Wystarczy otworzyć szafę,by ujrzeć barwne i niepasujące do nas wzory. O wartości koszuli świadczy jakość włókien, szukajmy więc stuprocentowej bawełny.

Żeby koszula nadawała charakteru mężczyźnie należy ją dobrze dopasować do sylwetki. Szczupli mężczyźni mogą pozwolić sobie na koszule taliowane, natomiast panowie „z brzuszkiem” muszą zwracać uwagę, by koszula nie była zbyt szeroka – odstający kołnierzyk fatalnie wpłynie na wygląd krawata. Bogatą ofertę koszul posiadają w sprzedaży sklepy internetowe. Należy jedynie wpisać w wyszukiwarce frazę: koszule męskie sklep internetowy (więcej info na a na pewno odnajdziemy interesujący model.

Jeżeli o dodatkach mowa, tutaj pole manewru mamy szerokie. Kompletując oficjalny strój, często zapominamy o doborze odpowiedniego paska do spodni.

Zainteresował Cię opisywany w tym serwisie problem? Jeżeli tak, to dodatkowo wejdź na ten odnośnik – więcej przeczytasz tutaj (https://fabrykaoptyka.pl/badanie-wzroku-wizyta/).

Najważniejsze jest to, by posiadał skromną, pozbawioną zdobień klamerkę. Koniecznie powinien mieć kolor identyczny, jak kolor butów, które planujemy założyć. Przy stroju weekendowym możemy pozwolić sobie na męskie paski skórzane (kontynuuj na z dużymi klamrami. Kolor może nieprzypadkowo wyróżniać się na tle stroju.

W kwestii krawata, najbardziej bezpieczny w zestawieniu z koszulą jest krawat gładki, w jednolitym kolorze. Możemy jednak poeksperymentować z wzorem czy intensywnym kolorem. Ciekawe urozmaicenie stroju stanowią spinki. W kształcie samochodu, gitary… Każdy mężczyzna znajdzie model zgodny ze swoją profesją, hobby i stylem.

About: admin