LinuxMarket

Poradniczek szykownego mężczyzny

Jakiś czas temu na czasie było chodzenie w kaloszach. Nie do końca wiem jaki był tego powód. Deszcze w tamtym czasie – pomimo iż częstsze – nie były aż tak intensywne żeby ten trend na kalosze wytłumaczyć.

Autor: stracd
Oczywiście „na pierwszy ogień” poszły kobiety. Zaroiło się w porannych programach TV od znanych mniej lub bardziej kobiet które – kiedy tylko nadarzyła się okazja – z ochotą prezentowały na nóżkach estetyczne, wzorzyste kalosze. No i zaczęło się lawinowo! Ludzie stracili głowy! Do kąta trafiły proste jednobarwne kalosze męskie i damskie. Zamieniono je na gustowne, krzyczące kolorami, kalosze męskie i damskie.

Czasami taki dobór gumiaków do elegantszego ubioru sprawiał co najmniej dziwne wrażenie. Sam miałem sposobność w dość chmurzysty, ale nie deszczowy dzień widzieć pana, który wychodził z pięknej limuzyny w bardzo szykownym stroju. Wizerunek popsuły niewątpliwie żółciusieńkie męskie kalosze w geometryczne wzory.

Dużo lepszym obuwiem dla mężczyzny z limuzyny byłyby męskie buty mokasyny lub – jeśliby zechciał wspomniany pan na herbatę wybrać się w nieco mniej odświętnym stroju – dobrym rozwiązaniem są miejskie buty męskie. Buty te to niezwykle wygodne skrzyżowanie obuwia typu sportowego z butami eleganckimi. Równie dobrze sprawdzają się do dżinsów jak i spodni troszkę elegantszych.

Jeżeli są jakieś nurtujące Cię zagadnienia na omawiany wątek, to wejdź na oryginalne www, ono zapewne Cię zaciekawi.

Każdy wie, iż eleganckiego mężczyznę poznaje się po jak wyglądają jego buty. Ta sama zasada obowiązuje mężczyznę także w domu, choć oczywiście w mniejszym stopniu. Mężczyzna jeżeli już wkłada męskie kapcie (nie wszyscy to lubią) także powinien zdecydować się na odpowiednie. Najlepiej by były w stonowanych kolorach no i oczywiście komfortowe, bowiem niełatwo jest oddawać się przyjemnościom zabaw z dziećmi czy czytać ulubioną gazetę w mało wygodnych kapciach męskich.

About: admin