LinuxMarket

Co zrobić, by optycznie rozciągnąć własne nogi?

Długie nogi to marzenie każdej kobiety. Ale biologia nie w każdym wypadku jest hojna, więc o długość trzeba czasem zadbać samemu. Oczywiście nie powstał jeszcze sposób na realne wydłużenie dolnych kończyn, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by nogi chociaż robiły wrażenie że są dłuższe. Jakimi metodami jesteś w stanie optycznie rozciągnąć dolne kończyny?

nogi

Autor: Sasitos
Źródło: http://www.flickr.com

Przede wszystkim, możesz założyć odpowiednie spodnie. Świetnie pod tym względem sprawdzają się spodnie – spodnie zielona góra, zielona góra spodnie, spodnie z zielonej góry, zielona góra, spodnie, spodnie w zielonej górze – eleganckie, tzw. kanty. Za dobry efekt odpowiada podłużny pasek, który biegnie wzdłuż całej nogawki (więcej modowych trendów). Wszelkie inne spodnie z pionowymi paskami czy długimi pionowymi zdobieniami powinny dać zbliżony efekt. Ponadto noś w pierwszej kolejności spodnie z podwyższonym stanem, a nie biodrówki. Te ostatnie mogą prezentować się bardzo ciekawie, ale najlepiej pasują do dziewczyn, które naturalnie mają długie nogi. W przypadku, gdy chcesz je wydłużyć, lepiej sprawdzają się spodnie z podniesionym stanem, bo zmniejszają tułów a wydłużają nogi.

Ogromne znaczenie ma też dobór kolorów. Świetnym pomysłem jest ubranie butów i rajstop w podobnym kolorze. Do tego załóż spódnicę do kolan, bo ona pokaże nogi. Unikaj z kolei spódniczek typu midi. Jeżeli będą zakrywać niemal całe nogi, z pewnością nie uzyskasz upragnionego skutku wizualnego. W domu lepiej zostawić tez niektóre górne części kreacji. Z pewnością nie powinnaś zakładać rozciągniętych koszul oraz t-shirtów.

Metoda na pajączka

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Zwłaszcza takich, które sięgają daleko poza granicę wyznaczoną przez biodra. One też wydłużą tułów, a to efekt niepożądany. Ponadto miej też na uwadze, ze gdy pragniesz szczególnie mocno rozciągnąć optycznie nogi, bezkonkurencyjne będą obcasy. W końcu nie bez przyczyny chodzi w nich tak wiele dziewczyn. Buty na szpilkach bardzo wyraźnie wizualnie wydłużają nogi. Pamiętaj jednak, by nie zakładać ich na każde wyjście gdyż to po prostu szkodzi zdrowiu.

About: admin