LinuxMarket

Nośniki dla plansz graficznych

Form promocji obecnie posiadamy sporo. Na początek możemy możemy zdecydować się na pokazanie towaru czy usług w sieci, ponieważ od pewnego czasu to najprostsza droga do promocji swojej firmy. Może to być np. prywatna strona www.

Kolorowe reklamy

Autor: Helen Alfvegren
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak mimo że obecnie internet jest jednym z narzędzi promocji – ulotki, banery i folie magnetyczne, to bezustannie cieszący się powodzeniem sposób na pokazanie światu własnej firmy.

Jeżeli chcemy umieścić baner reklamowy w miejscu, gdzie trudne jest zamocowanie go do ściany, ani rozłożenie w powietrzu, powinniśmy pomyśleć o banerach stojących. To od pewnego czasu cieszące się wielkim powodzeniem systemy wystawiennicze. Najlżejsze i łatwe w transporcie są X-banery i L-banery. Ich nowoczesne, smukłe kształty pozwalają na pionową ekspozycję banera, dają się bez problemu przenosić oraz umożliwiają łatwą zmianę grafiki. Z tego względu wykorzystywane są w przypadku firm często uczestniczących w konferencjach, promocjach oraz używanej na co dzień formy reklamy wizualnej. Poszczególne rozwiązania różnią się sposobem zamocowania powierzchni reklamowej.

Wisząca reklama zewnętrzna

Autor: Bill Smith
Źródło: http://www.flickr.com

X-baner charakteryzuje się treścią rozpiętą na stelażu typu „pajączek”, zaś l-baner dwoma listwami przytrzymującymi grafikę (mając maszt w formie litery L).

Te nowoczesne rozwiązania systemowe charakteryzują się niezwykłą skutecznością. Najczęstszą z wymienianych zalet jest wygoda – tak bardzo potrzebna przy przewożeniu tychże ”transparentów”, wszechstronność i niezawodność. Banery w odróżnieniu od innych tego typu produktów można składać i zwijać bez ryzyka uszkodzenia materiału. Zatem jeżeli mamy zamiar zareklamować swój biznes, taka oferta jest dla nas najlepsza. Na dodatek, jest to reklama niezbyt droga (sprawdź skuteczne rady), a jednocześnie bardzo skuteczna . http://www.banery-druk.net/roll-upy-x-banery-i-l-banery-2/x-banery/

Ciekawa i przyciągająca wzrok grafika, daje zapewnienie skutecznego promowania produktów bez konieczności angażowania znacznych środków finansowych. Bywa, że nie zawsze jesteśmy świadomi, jak przy użyciu niewielkich kosztów jesteśmy w stanie polepszyć sytuację finansową naszej firmy. Jeżeli więc firma będzie zajmowała się handlem, produkcją, gdy zależy nam by wypromować swój produkt – ta forma reklamy będzie strzałem w dziesiątkę.

About: admin