LinuxMarket

Elegancki płaszcz damski wymarzonym sposobem na uwydatnienie kobiecej natury

Wszystkie panie, niezależnie od wieku i preferowanego stylu ubierania się, chcą w swojej szafce posiadać ubiory na wyjątkowe okazje. Kiedy trzeba wyglądać okazale, liczy się prostota i modny sposób uszycia. Na jesienną porę albo zimę nieodłączną częścią garderoby staje się elegancki płaszcz damski. Z pompą obchodzone śluby, kluczowe konferencje w przedsiębiorstwie, odwiedziny u dawno niewidzianych druhów wymagają, aby nasz wygląd cieszył oko wszystkich zaproszonych gości i zapewniał nam jak najlepsze samopoczucie.

płaszcz

Autor: Axami
Źródło: Axami
Impulsów do zakupów może być kilka.

Zainteresował Cię opisywany wątek? Nie czekaj, tylko przeczytaj nowy wpis, który na pewno bardzo Cię zainteresuje. Zobacz!

Elegancki płaszcz damski to przecież temat rannych rozmów w powszechnych audycjach w telewizji, artykułów w poradnikach dla kobiet i oczywiście niekończących się plotek przy wybornej kawie. Skoro taki płaszcz jest na topie i wszyscy o nim szepczą, to naprawdę niełatwo go sobie odmówić, choćby nawet jego kupno oznaczać miało wysupłanie ostatniej złotówki z konta w banku.

Wybór odcieni i kroju zależą od smaku i okazji, na które elegancki płaszcz będzie wkładany. Na randki i damskie wycieczki do opery przyda się płaszcz naśladujący skórę geparda. Natomiast cętki świadczyć będą o ekstrawagancji, odwadze i chęci wywarcia ogromnego wrażenia na rozmówcach. Bardziej spokojne wzory i płaszcze uszyte z materiału w jednolitym kolorze wybiorą elegantki po 60-tce.

Długie płaszcze nie bywają obecnie tak modne, jak te krótkie, czyli sięgające maksymalnie do kolan. Zapinane bywają najczęściej na guziki, które krawcowa rozmieściła równomiernie, w pojedynczym rzędzie lub dwóch. Zapasowym rodzajem zapięcia, ale również i ozdobą, są dłuższe lub krótsze pasy na biodrach. Tak czy owak, płaszcze z dumą wiszą w mnogich sklepowych witrynach i kuszą

płaszcz

Autor: beautiful-dissaster
Źródło: http://www.flickr.com

spieszące ulicą elegantki.

Kogo nie stać na elegancki płaszcz damski, chętnie pozna sztuczki wizażysty. Aby trochę odświeżyć garderobę wystarczy dobrać do zeszłorocznego okrycia nowe dodatki: delikatną, bez wzorku apaszkę, długawy szalik w cienkie paski albo zwyczajnie właśnie kupioną małą, skórzaną torbę. Małżonka zawsze może liczyć na dar urodzinowy albo imieninowy od małżonka. Elegancki płaszcz damski będzie prezentował się bombowo w zestawieniu z otrzymanymi dzisiaj długimi, posrebrzanymi kolczykami albo rękawicami z naprawdę ciepłej anilany.

About: admin