LinuxMarket

Jakim sposobem wybrać modne obuwie ślubne

Moda ślubna zmienia się dynamicznie z roku na rok. Jednak co najważniejsze, panny młode jeszcze nagminniej zaczynają poszukiwać własnego stylu i pomysłu na siebie w tym wielkim dniu, śmielej dobierając sukienki, dodatki i obuwie ślubne.

Buty z kwiatkiem

Autor: lambsandivydesigns.com
Źródło: http://www.flickr.com

Nie ma zapewne panny młodej, jaka w dniu swojego ślubu nie pożądałaby wyglądać bajecznie.

Jeżeli chcesz być na bieżąco w tym wątku, to przyda Ci się najnowsza wiadomość (www.appartements-usedom.eu/). Znajdziesz ją pod podkreślonym poniżej linkiem. A jeżeli będziesz miał pytania, chętnie na nie odpowiemy!

Nie zapomnijmy w tym dniu o czymś tak przyziemnym jak sukienka do ślubu, która odpowiednio dobrana spowoduje, że panna młoda będzie wyglądać jeszcze cudowniej, czując się w niej dobrze i komfortowo. Tak samo znaczącym jest dobrze dobrać obuwie ślubne. Zbytnio cienki obcas , lub za duża platforma, zdołałyby popsuć ten nadzwyczajny dzień.

Buty ślubne panny młode na ogół nabywają na samym końcu, często nawet tuż przed przysięgą. Jednak to zakup od którego przyszła panna młoda winna rozpocząć. W butach ślubnych bowiem musi być przymierzana suknia, gdyż długość sukienki ślubnej dopasowujemy do długości obcasów butów do ślubu. Istnieje zasada, że suknia ślubna powinna dosięgać do samej ziemi,

Różowe buty panny młodej

Autor: Eugenio „The Wedding Traveler” WILMAN
Źródło: http://www.flickr.com

albo unosić się nad nią 2 cm, w ten sposób, żeby były widocznie jedynie czubki butów.

Wedle ostatniej mody, obuwie ślubne (na przykład: buty na ślub w sklepie 3i) obecnie pewnie nigdy nie będą białe. Na stałe zadomowił się trend barwnych butów do ślubu. Tutaj jednak powinno się wiedzieć o paru niezmiennych dewizach. Jeżeli zestawiamy buty do koloru sukienki buty do ślubu winny być o ton ciemniejsze aniżeli odcień naszej sukni, a ich podeszwa powinna być jasna.

Jeżeli panny młode zdecydowały się odsłonić nogi, kupując buty do ślubu, powinny pomyśleć nie jedynie o kolorze i fasonie sukienki, ale także poprawnie je dopasować do kształtu własnych nóg. Kobiety o dużych łydkach winny wybierać buty na wysokim obcasie, niemniej unikać ogromnie delikatnych szpilek z czubkiem w kształcie migdała, trochę zaokrąglonych, bez pasków dookoła kostki. Panie bez zauważalnego wcięcia w sąsiedztwie kostek powinny wybierać obuwie z okazałym ozdobnym pasem naokoło kostek. Buty do ślubu (na przykład tego rodzaju: obuwie do ślubu), które będą odpowiadać jakiejkolwiek pannie młodej to idealne zupełnie wycięte buciki, na półsłupku, względnie delikatnej koturnie.

About: admin