LinuxMarket

Ubieramy panów

Moda to, pomimo powszechnej opinii, zainteresowanie nie tylko pań. Również mężczyźni obracają wielką uwagę na to, co na siebie zakładają. Dlatego w popularnych magazynach i w internecie można znaleźć dużo porad, które pozawalają mężczyznom określić typy sylwetek męskich i dobrać najlepszy strój.

Zgodnie z propozycjami największych dyktatorów stylu można bawić się do woli. Łączymy wszystko, także wzory cętkowane, paski zebry, printy, a nawet kwiaty i malarskie desenie.

Moda męska

Źródło: http://pixabay.com

Tak czy inaczej są i dobrze funkcjonują domy mody męskiej. Moda męska jest także prezentowana na wybiegach, ale często akurat tam prezentowane są elementy odzieży raczej nietypowe i niepraktyczne. Moda męska (tutaj przykładowe propozycje dla mężczyzn: ) może być tematem fascynującym i ciekawym.

Określenie własnego typu budowy jest w zasadzie kluczem do sukcesu. Jeżeli znajdziemy własne zalety oraz wady, będziemy mogli lepiej działać na tej płaszczyźnie. Jeżeli trudno jest samemu określić własny rodzaj sylwetki, powinniśmy poprosić o pomoc dobrego kumpla. A jeśli obawiamy się reakcji kolegów na nasz problem, najlepiej oddać się w ręce swojej ukochanej. W ostateczności, można skierować swe kroki do doświadczonego stylisty, który nie tylko odnajdzie nasz typ figury, ale dopasuje też właściwe barwy do naszego typu urody.

W projektach na 2014 rok można zauważyć reaktywację mody z lat 90. Bluzy z kapturem oraz bomber jacket plus eleganckie spodnie lub stylowa marynarka są prawdziwym hitem. Gdy jeszcze trwa zima, nie zapominajmy o ciepłym szaliku, rękawiczkach (Rękawiczki Puma – oraz czapce.

About: admin