LinuxMarket

Jakie style w garderobie męskiej będą zauważalne w tym roku?

Nie tylko panie uwielbiają modnie się ubrać na każdą okazję. Garderoby panów często są okazalej zaopatrzone niż ich partnerek. Panowie, analogicznie jak kobiety bardzo o siebie dbają. Manicure, cykliczne wizyty u fryzjera i w klubach fitness zwieńczają doskonale dopasowaną do swojego stylu ciuchy. Jakie nowe trendy w modzie męskiej będą królowały w tym roku? Na które sezony wymyślili projektanci męskiej mody?

Zaskakujące, ale prawdziwe. Najnowsze trendy Z całą pewnością przypadną do gustu odważnym panom. Powracają odważne kolory, zwłaszcza w przypadku górnej części garderoby. Dla mężczyzn (Bench dla mężczyzny na sklepy odzieżowe przygotowały naprawdę dużo nowych projektów.

Duża liczba panów ma znaczny dylemat, a mianowicie, na jakie ubrania postawić na zimę. Rozmaite propozycje różnią się między sobą, nierzadko diametralnie, lecz klienci zawsze znajdują rozwiązanie perfekcyjne. Jak to się dzieje? Producenci sumiennie analizują wymogi i oczekiwania klientów płci męskiej, dlatego są w stanie w niedługim czasie spełnić najważniejsze stawiane przez nich wymogi. Klienci są zachwyceni tym, co mogą spotkać dziś na rynku odzieżowym.

Moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Kontrowersyjną kolekcję męską na jesień i zimę 2014 zaprojektował Thom Browne. Zbiór jest pełen fantazji i surrealistyczny. Tweedowe garnitury stworzone przez projektanta, będące motywem przewodnim na jesień, zostały uszyte w klasycznym angielskim stylu. Surrealistycznymi dodatkami były pomysłowe zwierzęce maski. Na materiałach królowały delikatne kraty i szarości. Stroje zaprezentowane na modelach odstawały od oczywistych form oraz standardowych proporcji.

W tym artykule znajdziesz ciekawe informacje, ale odszukaj ponadto (http://mengarnitury.pl/) inne artykuły na ten temat. Z pewnością będą fascynujące.

Na jesień polecane są także koszulki z długim rękawem (przykłady zobaczysz w tym miejscu: T-shirty i koszulki męskie Z długim rękawem od Ceneo).

Zanikanie różnic pomiędzy garderobą męska i damską stało się faktem. Męska moda nawiązuje do mody damskiej – zarówno w kwestii wzorów, kolorów i fasonów. Taki wielki wybór może spowodować mętlik w głowie. Ci odważni zapewne podejmą ryzyko i będą eksperymentować. Ważne jest jednak to, żeby nie dać się zwariować i z rozwagą wybrać jeden konkretnie pasujący do swojej osobowości. Swoboda powinna być być tego najważniejszym wyznacznikiem.

About: admin