LinuxMarket

Grząski temat: męska biżuteria

Przede mną nieco kontrowersyjna tematyka – biżuteria dla mężczyzn. Zagadnienie pełne raf i mielizn. Wielu chłopców po usłyszeniu tejże frazy mogłoby popaść jeżeli nie w przerażenie (wszakże prawdziwy facet niczego się nie boi) to co najmniej w zakłopotanie. Ci panowie którzy mają zamiłowanie do filozofowania być może zadumaliby się nad kondycją dzisiejszego mężczyzny a wręcz nad zamianą ról społecznych która bezspornie się dokonuje w naszym społeczeństwie.

facet

Autor: ozan şenol
Źródło: http://www.flickr.com
Zacznijmy od najmniej kontrowersyjnego tematu dotyczącego biżuterii dla mężczyzn, mianowicie spinek do mankietów. Kojarzą się nam one najczęściej z nobliwymi panami strojnymi w garnitur, może nawet z dziadkami. Niewielkie te przedmioty zrobione zwykle są z metalu – bardzo często szlachetnego. Mogą być złote, srebrne lub też powleczone mogą one być warstewką wypolerowanego niklu. Istnieje opcja wygrawerowania na spinkach dowolnego motywu: począwszy od herbu miasta albo szkoły po imię wybranki serca.

sygnet

Autor: Steve
Źródło: http://www.flickr.com

Nieco odważniejsi mężczyźni (lub nowocześniejsi) mogą zaryzykować eksperyment z wisiorkami dla mężczyzn lub też kolczykami dla mężczyzn. W tym temacie – podobnie jak w przypadku biżuterii dla pań – istnieje ogromna ilość wzorów męskiej biżuterii, z tą różnicą jednak iż takie akcesoria są dość ryzykowne. To dlatego że mężczyznom w kwestii mody o wiele mniej się wybacza, z tegoż powodu dużo łatwiej chcąc być oryginalnym otrzeć się o śmieszność. Zalecam zatem w sprawie wisiorków dla mężczyzn dużą dozę ostrożności. Odnośnie tematu również tutaj: atrakcyjna biżuteria specjalnie dla mężczyzn.

Najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie tzw. nieśmiertelnik, z kolei najbardziej ryzykowne mogą stać się kolczyki dla mężczyzn (tu więcej info: eleganckie wisiorki dla panów). Kupno tego asortymentu przedmiotów porównać można by było do poruszania się po polu minowym. Już sam pomysł – jeżeli się nie jest żeglarzem marzącym o byciu korsarzem – jest niczym walc na wulkanie. Niby ciepło a jednak jest coś nie tak. Czasami warto zasięgnąć rady wizażysty w tym jakże grząskim temacie.

About: admin