LinuxMarket

Systematyczne sprzątanie w garderobie

Wiosna nadchodzi pełną parą. Ranki są zimne, ale w dzień już jest na tyle cieplutko, że warto zacząć myśleć o wiosennej szafie. Weryfikację tego co ubrać, a co z pewnością trzeba dokupić, nawet panowie powinni poczynić właśnie w tym momencie, jeszcze przed pełnią wiosennego sezonu. Już za chwilę na resztę roku przyjdzie nam pożegnać się z ciepłymi płaszczami, sweterkami kupionymi podczas ferii zimowych w Szczyrku, Zakopanem z motywem góralskim. To dobrze!

moda damska

Autor: HEPPIN.COM
Źródło: HEPPIN.COM
Nareszcie możemy pochwalić się szczupłą sylwetką pracowicie przecież zbudowaną przez intensywne treningi. Rzecz jasna z modą w pierwszym momencie kojarzymy kobiety ale nie zawsze jest to w obecnych czasach regułą. Mężczyźni także uwielbiają ciuszki.

Najbardziej popularne są ostatnio koszulki longsleeve, czyli powiedziawszy w taki sposób by niewtajemniczony człowiek zrozumiał i nie miał potrzeby spoglądać do słownika: jest to koszulka męska, przylegająca do ciała tak, aby uwypuklić atrakcyjne strony wysportowanego mężczyzny, z rękawami o długości trzy czwarte. Zatem koszulki longsleeve, jest to forma pośrednia pomiędzy koszulką z długim rękawem a koszulą z krótkim rękawkiem. Oczywiście nie ma przeszkód by jednocześnie była koszulką z aplikacjami. Najbardziej modne ostatnimi czasy kolory to błękitny, turkus i rzecz jasna tradycyjnie biały. Dżentelmeni trochę większej wagi winni zastanowić się nad kupnem koszulki z długim rękawem, ale bardziej luźnej.

Jeżeli z kolei uzupełniamy braki w garderobie dziecka albo nastoletniej pociechy będziemy mogli wybierać spośród bardzo wielu wzorów nie tylko jeżeli chodzi o odcienie barw. Dosyć mocno rozwijającą się gałęzią tej właśnie dziedziny mody są bluzki z aplikacjami. Rzecz jasna nadruki na koszulkach dostosowywane są do poziomu wiekowego pociechy.

Nie ociągaj się! Jeżeli spodobały Ci się nasze artykuły, to doczytaj również kolejne i zajmujące posty. Należy wejść w ten link.

Kiedy już ubraliśmy tatę a także dzieci, czas zająć się garderobą mamy. Sukienki zostawiamy na razie w spokoju. Tak samo jak w przypadku reszty familii, zajmiemy się samymi koszulkami. Wybór jest niesamowity! Ostatnim krzykiem mody są tak zwane ładne bluzki nietoperze miłych zwierzaczków nie ucierpiało 🙂 Bluzka wyglądem przypomina nietoperza latającego – właśnie stąd ta oryginalna nazwa.

About: admin