LinuxMarket

Przystojny, modnie ubrany mężczyzna

Pojęcie „dress code” na ogół budzi niechęć wśród pracowników, lecz zamiast narzekać na ograniczenia, bezpieczniej jest owe zasady przyswoić. Raptem możemy dostać olśnienia, iż to co na pozór blokowało – było genialną lekcją stylu i w przeciwieństwie do płci pięknej – mężczyzna zawsze ma co na siebie włożyć. Jak to możliwe?

dla eleganckiego mężczyzny

Autor: Ludovic Bertron
Źródło: http://www.flickr.com
Garnitur garnitury wroclaw to chyba najważniejszy element w męskiej szafie. Zważmy, iż wbrew pozorom najbardziej uniwersalnym nie jest ten w kolorze czarnym, a granatowym. To kolor, który znakomicie sprawdza się przez cały rok. Do takiego garnituru zdecydujmy się na koszule: białe, kremowe i bladoniebieskie. Mimo, iż to tak banalny element męskiej garderoby, również wymaga zastanowienia przed zakupem. Wystarczy zerknąć na piętrzące się w szafie kolorowe, niepasujące do nas modele. Kupujmy klasyczne modele, z dobrych tkanin.

Gdy fascynuje Cię prezentowany temat, to odsyłam do tej strony (https://13tattoo.pl/), gdyż znajdziesz tutaj masę interesujących zagadnień w tym temacie.

O gatunku koszuli świadczy jakość włókien, szukajmy więc stuprocentowej bawełny.

moda męska

Autor: Barely Noticed Stuttgart
Źródło: http://www.flickr.com

Krąży powiedzenie że prawdziwego mężczyznę jesteśmy w stanie poznać po butach. Choć trudno odszukać autora tych słów, zapewne poprą go reprezentanci świata mody. To właśnie obuwie jest kropką nad „i” każdej stylizacji i wyznacznikiem klasy mężczyzny. Dobre do pracy, tzw. buty wizytowe od dawna przestały występować w formie wąskich lakierek. Obecnie najmodniejszy model to oxfordy, czyli sznurowane buty z charakterystycznym przeszyciem. Takie fasony oferuje nam np. firma Clarks, dla której priorytetem jest jakość i komfort. Męska kolekcja odznacza się ponadczasową elegancją i klasyką. Firma tworzy obuwie już od 1825 roku, co oznacza, iż wiele lat doświadczeń owocuje wiedzą na temat szytych butów. Buty Clarks to także modele obuwia dla kobiet oraz dzieci – buty, które ucieszą każdego!

Komponując stylizację miejmy na uwadze, że buty wizytowe dla mężczyzn muszą współgrać z dodatkami, np. skórzanym paskiem. Najlepiej by posiadał prostą, pozbawioną zdobień klamerkę. Koniecznie musi mieć kolor identyczny, jak kolor butów, które planujemy włożyć. Przy stroju weekendowym możemy zdecydować się na modele z większymi klamrami.

About: admin