LinuxMarket

Zaskakujące stroje karnawałowe idealne na zabawę. Jak wybrać?

Czas karnawału to chwila, kiedy można bez obaw przebierać się w przeróżne kreacje i wyśmienicie się bawić nawet jako dorosły. Dawniej o wiele mniej chętni byliśmy do przebieranek, jednakże obecnie podejście do tego zagadnienia jest raczej luźne.

Przebrania karnawałowe dla Twoich dzieciZ poradą przyjdą nam wypożyczalnie ubiorów lub sklepy sprzedające chociażby peruki i akcesoria karnawałowe czy stroje karnawałowe. Zabawne i oryginalne przebrania będą świetnym pomysłem w trakcie szampańskiej zabawy. Aktualnie w modzie są peruki nawiązujące do lat dwudziestych ubiegłego stulecia. To niesamowity pomysł na zabawę tematyczną, która na pewno przypadnie do gustu licznym osobom. Dopełnieniem są tutaj okulary (zobacz dostępne produkty od solidnej firmy – okulary z aparatem) dla mężczyzn oraz akcesoria rodzaju laski ze srebrnym wykończeniem. Pozostałymi dodatkami karnawałowymi są zabawne smokingi dla mężczyzn w różne desenie typu groszki, kraty lub gwiazdki. Każdy pan nosił zapewne kiedyś garnitur garnitur wrocław, więc nakłonienie go, iż zabawa karnawałowa ze śmiesznym garniturem to strzał w dziesiątkę nie będzie niczym skomplikowanym.

Stroje na karnawał dla dzieci
Z pewnością i dzieci, i kobiety będą miały łatwiejszy wybór, bowiem mnogość rozwiązań jest tu przeogromna. Ilustracją są np. ozdoby z lat dwudziestych lub przepiękne dłuższe rękawiczki, które można dopasować do danego stroju. Nowością są malutkie kapelusze zdobione długimi piórami w różnych kolorach. Mocuje się je za pomocą szpilek lub wstążek dołączonych przez producenta. Z pewnością każda pani dobierze sobie takie akcesorium do swojego stroju. Nie wolno również zapominać o naszych pociechach.

Dziecko

Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com

Dzieci bardzo chętnie lubią się stroić, także nie będzie kłopotu z doborem dla nich stroju. Większość malców lubi przebrania, które odwołują się do postaci z kreskówek. Dlatego dziewczynkom przypadnie do gustu suknia księżniczki, a chłopcom ubiór pirata czy Batmana. Dodatki dziecięce trzeba dobrać pamiętając równocześnie żeby nie były nadto ciężkie i nie zawadzały w zabawie. Przyczepiana szabla czy niezbyt długi welon dla dziewczynki będzie doskonałym pomysłem.

Na rynku jest mnóstwo sklepów, które dla niezdecydowanych służą pomocą w dobraniu pomysłu i przebrania. Stroje posiadają różne wymiary, dlatego osoby o większych kształtach swobodnie dobiorą coś dla siebie. Pamiętajmy – przede wszystkim mamy się dobrze bawić na zabawie.
Inne informacje: link do strony

About: admin