LinuxMarket

Alternatywa dla tatuażu trwałego

Osób z tatuażami obecnie możemy zaobserwować co niemiara, zanim jednak zdecydujemy się nakłuć – rozważmy ten pomysł, ponieważ rysunek na ciele tak szybko nie zniknie (z tego względu specjaliści radzą wybierać wzór neutralny, a nie np. imię partnera).

Co prawda, pozbycie się tatuażu laserem jest możliwe – tą techniką inicjałów byłego męża pozbyła się Doda – ale w tym miejscu skóra zawsze już będzie naznaczona śladem. Dodatkowo, jeśli tatuaż jest sporych rozmiarów, może pozostać blizna. Zastanówmy się. Czy

Tatuaż

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com

jesteśmy pewni, że za 10 lat dalej będzie nas zachwycał na ramieniu akurat taki motyw. Naprawdę? Zastanówmy się, co wydawało nam się ważne 10 lat temu i jak bardzo zmieniły się od tego czasu nasze gusta. Cieszące się w ostatnim czasie tzw. tribale za 10-15 lat będą zapewne tak samo modne jak obecnie zespół Masterboy.

Odczuwasz niedostateczną ilość informacji na ten temat? Wejdź na kolejną witrynę i tam oczekuje na Ciebie inne istotne omówienie (https://www.esoil.pl/p,814,kluber-isoflex-nbu-15) tej tematyki.

Więcej na stronie:

Dobrze jest więc na początek pomyśleć o tatuażu jednorazowym, szczególnie, że prawdziwe tatuaże rzeczywiście powoli zaczynają wychodzić z mody. Teraz modowy świat pochłonęła moda na tatuaże jednorazowe, które mogą w mig przemienić nas w księżniczkę z baśni z tysiąca i jednej nocy! To prawda, modne tatuaże nie przypominają popularnych wśród dzieci naklejek wodnych, lecz prawdziwe klejnoty! Metaliczne tatuaże to hit na punkcie którego oszalał cały świat. Nadszedł czas na złote tatuaże, które przepięknie mienią się na opalonej skórze. Bransoletki na nogę, nadgarstek, misterne łańcuszki na szyję a nawet dyskretne ozdoby na palce – zależnie od naszej kreatywności, ozdobić jest nam dane wszystkie części ciała. Zapraszamy na stronę:

Wszędzie i o każdej porze roku wyglądają się nieziemsko! Na imprezie, w towarzystwie wieczorowej sukienki, srebrne tatuaże są idealnym dopełnieniem stylizacji, zaś późną wiosną, wspaniale podkreślają opaleniznę.

Na tej stronie są absorbujące wątki, ale zobacz też inne tematyczne wątki, ponieważ one również z pewnością Cię zainteresują.

Oprócz metalicznych tatuaży, możemy także odważyć się na tatuaż z henny. Henna jest barwnikiem pochodzenia roślinnego i od dawna służy do zdobienia ciała. Cóż, posiada też swoje wady. Aby pozbyć się jej czerwonego odcienia, dodawana jest substancja chemiczna, która u wielu osób powoduje reakcje uczuleniowe. Zatem… Który tatuaż wybierzesz?

About: admin