LinuxMarket

Nowy produkt finansowy – lokata happy, jako jeden z najbardziej zyskownych produktów dla klientów chcących trochę zaoszczędzić.

W współczesnych czasach jest wiele dziedzin, z których korzystają niemalże wszyscy obywatele. Są to branże elastyczne i globalne, które w dobie postępu gospodarczego oraz ekonomicznego ciągle się rozwijają i zwiększają zasięg swoich działań. Jedną z takich dziedzin jest dziedzina finansowa, która zasadniczo na każdym kroku oferuje własnym konsumentom nowe produkty finansowe.

Banki ciągle mają dla klientów nowe oferty

Lokata

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Dyscyplina finansowa jest branżą, która rozwija się niebywale energicznie pozyskując prawie codziennie nowych petentów. Wiąże się to z tym, iż niemal każdy człowiek oraz każda firma posiada konto w banku. Sporo transakcji finansowych pomiędzy zakładami bądź prywatnymi jednostkami wykonywana jest teraz w stanowczej większości między bankami za pomocą Internetu.

W związku z dużym zapotrzebowaniem osób prywatnych oraz zakładów obecnie w każdym banku można założyć konto internetowe. Na dzisiejszym rynku finansowym istnieje duża liczba banków. Toteż każdy z nich nieustannie oferuje swoim obecnym jak i potencjalnym klientom wiele nowych produktów finansowych, które mają nakłonić obywateli do otwarcia w ich banku konta lub również lokaty.

Korzystna oferta dla nowych klientówJednym z takich produktów, które są oferowane petentom jest lokata happy Idea Bank. Jest to lokata, która posiada oprocentowanie 4% a dochodzące nawet do 5% w skali roku. Co obecnie jest jedną z najwyższych stawek na rynku. Skierowana jest ona do nowych petentów banku. Uznawana jest aktualnie za najlepszą lokatę kwartalną na rynku. Lokata happy Idea Bank można założyć na 3 miesiące, po których uzyskuje się proporcjonalne zyski – klik! (klik!).

Aby otworzyć tą lokatę nie trzeba mieć konta w tym danym banku, co z pewnością jest dogodną możliwością dla wielu klientów, którzy nie chcieliby zmieniać konta a propozycja tej lokaty jest dla nich korzystniejsza niż ta proponowana przez ich obecny bank. Wielkim usprawnieniem dla jednostek, które są zainteresowane tą lokatą jest to, iż można założyć ją w domu poprzez Internet po wypisaniu właściwego wniosku.

Dalsze wiadomości z banku otrzyma się przez pocztę. Na pewno lokata happy Idea Bank jest interesującą propozycją dla jednostek które chcą rozpocząć oszczędzać.

About: admin