LinuxMarket

Firmowe etui nie tylko do ochrony smartfona, czyli co jakie funkcje powinien mieć dobry pokrowiec?

Odporne na wstrząsy, dobrane kolorystycznie etui na komórkę, iPhone to niezbędne akcesorium każdego, kto chce zadbać o swój sprzęt. I wygląd zarazem. Jakie cechy wyróżniają nowoczesne osłonki naszych elektronicznych cacek? Zobaczmy na przykład na case do Sony Xperia M4 Aqua. To etui dedykowane, specjalnie dla tego modelu telefonu. Producent miał na względzie kilka niezbędnych czynników, które klient-właściciel urządzenia i nowoczesnej kabury pragnąłby mieć spełnione. Jakie?

pokrowiec na smartfona

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com
To nade wszystko odporność na wstrząsy – a więc amortyzacja upadków.

Przejdź do artykułu, który umieściliśmy pod podanym linkiem i czytaj więcej terapia psychodynamiczna wrocław na ten temat, który widocznie Cię zaintrygował. Nie wahaj się!

Nowoczesność ochraniaczy na telefony na pierwszy rzut oka nie daje gwarancji że ochronią nasze sprzęty. Mimo wizualnej „słabości” guma z jakiej wykonane jest etui daje stuprocentową pewność, że osłona nie zniszczy się nawet przy mocniejszym upadku (Sony Xperia M4 Aqua). Jest przy tym elastyczna, ale nie rozciągliwa do tego stopnia, by odkształcała się po zgięciu. Wysokiej klasy etui to ponadto dopasowanie akcesorium do gabarytów telefonu pod względem portów na słuchawki, kabel do ładowania czy aparat. W ten sposób łatwo rozpoznamy „firmówkę” od etui hurtowego, w którym pod uwagę bierze się jedynie parametry wysokości, szerokości i grubości urządzenia.ta witryna – więcej informacji

materiałowy pokrowiec na telefon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

Spełniając najważniejsze, bo praktyczne, obowiązki osłonowe etui powinno do tego prezentować się z klasą. Najlepiej adekwatnie do modelu i koloru smartfona. Jeśli producent pokrowców chce liczyć się w usługach z częściami do sprzętów, musi reklamować co najmniej kilkadziesiąt unikalnych kolorystycznie i pod względem wzorów modelów etui.

W komplecie uniwersalnego etui (więcej o tym) brakuje jeszcze miejsca, w którym można zaczepić kolejny dodatek do obsługi sprzętu. Na przykład rysik do komórki. Bywa że nie jest dostępny razem w zestawie z telefonem, są jednakże możliwości pozwalające stworzyć własny, niezawodny rysik nie wydając na niego ani złotówki. I nie jest to opcja z zastąpieniem go gotowym, ostrym ołówkiem, długopisem lub czymś podobnym. Rysik do komórki wykonamy w najprostszy sposób (wystarczy zwinąć w cienki rulonik dowolny materiał sztuczny i zakończyć go ostrą końcówką). Oczywiście jedną z opcji jest wybranie się do komisu, co oznacza wydatek nawet kilku złotych.

About: admin