LinuxMarket

Duże i małe piersi: stylistyczne triki

W jaki sposób się zmierzyć i na co zwracać uwagę, podczas gdy kupujesz biustonosz? Odpowiednio dobrany stanik – zatem taki w prawidłowym rozmiarze – ma duże znaczenie dla dobrej kondycji oraz piękna piersi. Na każdy biust znajdzie się perfekcyjny stanik. Szyje się je w rozmiarach miseczki od A do KK a także w obwodzie od 60 do 11o cm.

Biustonosz

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Doskonały fason biustonosza to fundament damskiej garderoby. Może wydawać się, że skoro nie widać go pod okryciem, to nie jest tak ważny. A to omyłka! Żadna, wręcz najmodniejsza bluzeczka nie będzie dobrze wyglądać, gdy pod nią będzie zły biustonosz, na przykład o nazbyt małej misce, tworzącej na piersiach „bułeczki”, bądź za luźny w obwodzie i tym samym źle podtrzymujący. Warto zadać sobie trud i poszukać takiego stanika, który będzie leżał znakomicie.

Noszenie nieźle dobranego biustonosza to najważniejsza rzecz, którą kobieta może uczynić dla własnych piersi. Niestety, aż 75 procent Polek wkłada nieodpowiednio dobrane staniki. Bardzo często jest to powodem bólu pleców, ramion, kręgosłupa. Odpowiedni stanik gwarantuje wygodę, koryguje wygląd i chroni biust. Poprzez umieszczenie biustu na należytym miejscu modeluje postawę, powoduje, iż pojawia się talia, a figura nabiera poprawnych proporcji. Oddziałuje również na to, w jaki sposób układają się stroje

Są proste metody, jakie sprawią, iż duży biust będzie zdawać się mniejszy, natomiast drobny bardziej dostrzegalny. Starczy należyty strój a także dodatki. Jeśli chodzi o biustonosze duże rozmiary – biustonosze dużych rozmiarów, dostaniemy je zarówno w internecie jak też w sklepach stacjonarnych. Duży biust wizualnie zmniejszysz, nosząc wycięcia w kształcie litery V a także rękawy 3/4. Doskonały będzie również golf.

Kupuj żakiety oraz koszule z pionowymi stebnowaniami. Zrezygnuj z falban oraz kieszeni na biuście. Wzorki na ubraniach muszą być przeciętnej wielkości. Jako ozdoby wybieraj długie kolczyki a także naszyjniki. Korale możesz pod spodem biustu zawiązywać na supeł. Zyskownie będzie także nałożyć na ramiona szal po czym spiąć go pod spodem biustu.

Mały biust zyska wizualnie, kiedy wycięcie będzie okrągłe i dosyć śmiały. Powiększy go koronka lub falbanka. Pożądane będą poziome szerokie paski. Stroń od jednobarwnych, przylegających do ciała bluzeczek, na których nie dzieje się nic. Pod suknię bez ramiączek lub silnie wyciętą wkładaj biustonosz silikonowy – polecany sklep.

About: admin