LinuxMarket

Elegancka koszula a może codzienny T-shirt – co w tym sezonie jest modne, co powinien kupić każdy chłopak

Od zamierzchłych czasów wiadomo, że wyjątkowymi miłośniczkami kupowania są kobiety. Kiedyś dziewczyny kupowały ubrania i dla siebie, i dla mężczyzn. W tym momencie przedstawiciele płci męskiej chętnie osobiście wyruszają do salonów mody i decydują się na ubrania, które podobają się dokładnie im.

Mężczyzna przy samochodzie

Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy obywatel Rzeczypospolitej jest inny – jedni lubią prestiżowe garnitury – jego-styl, drudzy swobodny styl. Bez żadnych kłopotów każdy znajdzie w sklepach coś dla siebie. Koszule można zakupić w ekskluzywnych butikach, jak również w zwyczajnych sieciówkach. W tych drugich najczęściej pojawiają się koszule w stylu sportowym, czyli takie, które można śmiało założyć do spodni. Są one jednakże nadal uważane za zdecydowanie bardziej eleganckie niż codzienne koszulki.

Te wszak także zostały poddane zmianom i są bardzo chętnie kupowane przez przedstawicieli płci męskiej (jego-styl). Od polówek z kołnierzykiem po t-shirty z nadrukami (jest szansa zamówić koszulki, na których pojawi się nadruk według własnego projektu).

Jeśli jesteś zdania, że prezentowany artykuł jest godny Twojej uwagi, to niewątpliwie warto zobaczyć również pozostałe tego typu teksty.

Jeśli mówimy o spodniach, wielkim bumem tych czasów są przykrótkie nogawki. Obecne na salonach nie przedarły się jednak zupełnie do świata codziennego życia. Dla sporej grupy mężczyzn to wciąż tylko „za krótkie spodnie”. W pozostałych wzorach wciąż górują zwężane nogawki (tyczy się to i spodni garniturowych, i jeansów). Z kolei jeżeli mówimy o kolorach to króluje tu zdecydowana dowolność. Znacznie częściej przedstawiciele płci męskiej decydują się na wiele barw jednocześnie (w innej barwie marynarka, w innej barwie spodnie, t-shirt i półbuty, a nawet skarpety). Chłopaki również chcą się wyróżnić z tłumu, być zauważanymi, co – pod względem mody – mocno przybliżyło ich do kobiet.

Mężczyzna

Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Stylową odzież można kupić w sklepach stacjonarnych i internetowych. Te drugie kuszą często niską ceną, możnością oddania towaru i wielością wzorów. Tu kupuje się najczęściej t-shirty a także buty sportowe (dobrze skrojone garnitury nadal lepiej zmierzyć w salonie, posłuchać rad ekspertów). Sporą przewagą e-sklepów jest również to, że modne ubrania można zakupić nie jedynie w Rzeczypospolitej, ale także w każdym innym kraju. Wystarczy poczekać tylko kilka dni i radować się z rzeczy, które – na przykład – w Nowym Jorku już są, a u nas jeszcze nie.

About: admin