LinuxMarket

Elegancka koszula a może codzienny T-shirt – co w tym sezonie jest modne, co powinien kupić każdy chłopak

Od zamierzchłych czasów wiadomo, że wyjątkowymi miłośniczkami kupowania są kobiety. Kiedyś dziewczyny kupowały ubrania i dla siebie, i dla mężczyzn. W tym momencie przedstawiciele płci męskiej chętnie osobiście wyruszają do salonów mody i decydują się na ubrania, które podobają się dokładnie im.

Mężczyzna przy samochodzie

Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy obywatel Rzeczypospolitej jest inny – jedni lubią prestiżowe garnitury – jego-styl, drudzy swobodny styl. Bez żadnych kłopotów każdy znajdzie w sklepach coś dla siebie. Koszule można zakupić w ekskluzywnych butikach, jak również w zwyczajnych sieciówkach. W tych drugich najczęściej pojawiają się koszule w stylu sportowym, czyli takie, które można śmiało założyć do spodni. Są one jednakże nadal uważane za zdecydowanie bardziej eleganckie niż codzienne koszulki.

Te wszak także zostały poddane zmianom i są bardzo chętnie kupowane przez przedstawicieli płci męskiej (jego-styl). Od polówek z kołnierzykiem po t-shirty z nadrukami (jest szansa zamówić koszulki, na których pojawi się nadruk według własnego projektu). Jeśli mówimy o spodniach, wielkim bumem tych czasów są przykrótkie nogawki. Obecne na salonach nie przedarły się jednak zupełnie do świata codziennego życia. Dla sporej grupy mężczyzn to wciąż tylko „za krótkie spodnie”. W pozostałych wzorach wciąż górują zwężane nogawki (tyczy się to i spodni garniturowych, i jeansów). Z kolei jeżeli mówimy o kolorach to króluje tu zdecydowana dowolność. Znacznie częściej przedstawiciele płci męskiej decydują się na wiele barw jednocześnie (w innej barwie marynarka, w innej barwie spodnie, t-shirt i półbuty, a nawet skarpety). Chłopaki również chcą się wyróżnić z tłumu, być zauważanymi, co – pod względem mody – mocno przybliżyło ich do kobiet.

Mężczyzna

Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Stylową odzież można kupić w sklepach stacjonarnych i internetowych. Te drugie kuszą często niską ceną, możnością oddania towaru i wielością wzorów. Tu kupuje się najczęściej t-shirty a także buty sportowe (dobrze skrojone garnitury nadal lepiej zmierzyć w salonie, posłuchać rad ekspertów). Sporą przewagą e-sklepów jest również to, że modne ubrania można zakupić nie jedynie w Rzeczypospolitej, ale także w każdym innym kraju. Wystarczy poczekać tylko kilka dni i radować się z rzeczy, które – na przykład – w Nowym Jorku już są, a u nas jeszcze nie.

About: admin