LinuxMarket

Zawartość kobiecych szaf czyli co ciekawego można znaleźć w garderobach większości pań.

Kobiece szafy niekiedy mają dużo większą objętość niż garderoby każdego pozostałego domownika. Jeżeli u kogoś w domu będą dziewczynki, to okazać się może, że swoimi potrzebami dorównają mamom, ale jeżeli będą sami panowie, to ich wymagania jeśli chodzi o objętość szafy są jednak znacznie mniejsze.

A w szafach naszych pań można znaleźć bardzo dużo różnorakiej odzieży i obuwia, na różne okazje i pory roku. Zaczynając od zimowej pory przeciętna pani będzie miała dwie lub trzy kurtki i elegancki, stylowy płaszczyk. Jedna z nich powinna być naprawdę ciepła, tak aby nawet w najchłodniejsze dni można było w niej chodzić, kolejne będą pewnie nieco cieńsze, na łagodniejszą aurę. Jeśli jakaś pani prowadzi sportowy styl życia, to zapewne w jej szafie znajdzie się też kurtka narciarska – idealnie nadawała się ona będzie nie tylko na stok, ale na wspólne zabawy z dziećmi. Kurtki narciarskie świetnie będą się też sprawdzać podczas śniegu i wiatru, przeważnie są bowiem uszyte z materiałów, jakie radzą sobie w takich warunkach.

Kurtka damska

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Przy zimowym wyposażeniu sporo miejsca zajmują również buty – buty damskie białe – tu też z reguły w damskich szafach będzie ich parę par na różne okoliczności. Wysokie, ciepłe buty na śnieg i stylowe kozaki do kreacji wieczorowej to podstawa, ale pewnie mogą się także przydać ciepłe buty (kliknij link buty do tańca na rurze) damskie białe, w których można wygodnie i bezpiecznie chodzić przy różnej pogodzie.

W praktyce stroje zimowe zajmują bardzo dużo miejsca w każdej garderobie, zresztą trudno się temu dziwić, skoro mają ochraniać przed śniegiem i chłodem. Ubrania na lato będą zajmować zdecydowanie mniej miejsca, w wielu przypadkach wszystkie sukienki damskie będą potrzebować mniej przestrzeni niż dwie zimowe kurtki – .

Jeżeli ktoś ma możliwość, to bardzo dobrym pomysłem może być rozdzielenie garderoby zależnie od okresu roku. W takim przypadku rzeczy aktualnie nieużywane są schowane, a pod ręką są ubrania w których się aktualnie chodzi oraz jakieś potrzebne przez cały rok drobiazgi, takie jak na przykład fartuchy do prac kuchennych.

About: admin