LinuxMarket

Ciekawe metody na uatrakcyjnienie wesela

Obecnie DJ czy zespół przygrywający gościom oraz menu i alkohole zaproponowane przez dom weselny to zdecydowanie za mało. Pary prześcigają się w dobieraniu dodatkowych atrakcji na imprezach, by goście dobrze się bawili i by impreza była najzwyczajniej w świecie udana. Część z tych atrakcji angażuje weselnych gości, część to jakiś pokaz z udziałem osób trzecich, które kończy się wraz z ostatnim zaplanowanym numerem. Robimy mały przegląd bieżących propozycji.

fotobudka

Źródło: http://www.sxc.hu
Bardzo popularną atrakcją na weselach są pokazy barmańskie. Zwykle pokaz robi jeden albo dwaj panowie, wznosząc nad głowy płonące butelki, rozlewając tęczowe shoty do kieliszków lub robiąc dymiące drinki z suchym lodem. Barmani mają zwykle 2-3 pokazy, po których przez pewien czas są serwują drinki gościom.

Jak sądzisz? Czy informacje na opisywany wątek są fascynujące? Jeżeli tak, to przejrzyj tekst (https://www.ksiegowi-doradcy.pl/kategorie/rejestracja-sp-z-oo-w-24h), a znajdziesz w nim wiele genialnych wiadomości, które przykują Twą uwagę.

Następna nowość – występ iluzjonisty. Wydawałoby się, że to rozrywka przede wszystkim dla dzieci, jednak są takie pokazy, które angażują wszystkich gości lub opowiadają pewną historię i są raczej adresowane do osób dorosłych.

Taki rodzaj rozrywki gwarantuje też popis showmana angażujący wszystkich gości. Niektóre pary decydują się na będącą hitem imprez atrakcję, jaką jest fotobudka Śląsk ma naprawdę ogromną ofertę tego typu, lecz tak naprawdę całą Polskę ogarnął już szał i możemy ją zamówić wszędzie. Fotobudka robi furorę, ponieważ jest zabawna i spodoba się niezależnie od wieku uczestników imprezy. Nie ma konieczności korzystania z niej i dobierania

fotobudka

Autor: 台南婚紗 珍愛時尚婚紗
Źródło: http://www.flickr.com

dodatków, nie ma również przymusowego „wyciągania na środek”, więc jest to atrakcja zupełnie niezobowiązująca i najczęściej podoba się gościom. Namiar na kogoś znajdziemy wklepując w wyszukiwarce na przykład „fotobudka Śląsk” lub pod adresem

Ten typ atrakcji akurat angażuje gości, lecz na przykład – pokaz pary tanecznej już niekoniecznie. Oni – podobnie jak barmani – wchodzą na 2-3 przygotowane tańce, a później żegnają się z gośćmi czyli publiką i to wszystko. Dość niespotykaną rozrywką jest występ osoby tańczącej z ogniem. Takie występy odbywają się wyłącznie na otwartym powietrzu, więc trzeba zaplanować wcześniej, czy będzie na to miejsce i czy uda się zgromadzonych gości zachęcić do wstania od stołu kiedy się ściemni. Efekt na pewno jest oszałamiający. Dla narzeczonych o spokojniejszym temperamencie można zamówić prezentację wielkich baniek mydlanych – też widowiskowa, ale nie tak niebezpieczna atrakcja.

Jak widać koncepcji jest dużo i można wybrać coś zgodnego ze swoimi preferencjami. Dobrze jest pomyśleć o naszych gościach, by czuli się komfortowo i by również zapamiętali wesele (profesjonalne filmowanie wesel) na lata.

About: admin