LinuxMarket

Zakupoholizm w męskim wydaniu, czyli czego, z wyjątkiem narzędzi czy części do samochodu, panowie szukają w internetowych sklepach

Przywykło się uważać, że to panie są zagorzałymi orędowniczkami rozmaitego typu zakupów, tak tych tradycyjnie rozumianych, jak i tych internetowych. A przecież należy pamiętać o facetach, którzy także nie pozostają w tyle za żonami. Jeśliby szczegółowo przeanalizować wydatki obojga, to bardzo prawdopodobne, że reprezentanci tzw. płci brzydkiej wiodą prym w wydawaniu pensji. A w XXI wieku naprawdę niełatwo się powstrzymać, bo wybór produktów proponowany przez sprzedawców jest ogromny.

Zakupy

Autor: Kuba Bożanowski
Źródło: http://www.flickr.com

Zakupy online stają się trendy. Dzięki zamieszczonym fotografiom każdy potencjalny nabywca może zobaczyć interesujący go artykuł i już na początku zweryfikować, czy warto go zamówić. W większości przypadków to mężowie biorą na swoje barki ciężar utrzymania żony i dzieci, więc mają mniej czasu na chodzenie po hipermarketach i sporo rzeczy nabywają w sklepach internetowych. I wcale nie kupują tylko narzędzi czy części samochodowych – panowie zakupują również klapki męskie, bokserki, a czasem też trochę bardziej wstydliwe dobra, czyli np. pigułki na… potencję. Tutaj trochę więcej: fajne klapki dzieciece.

Słowo zakupoholizm może wywoływać mało przyjemne skojarzenia, bo zwyczajowo będziemy go zestawiać z alkoholizmem albo pracoholizmem. Jednak w tym przypadku można doszukać się nieco bardziej pozytywnych konotacji. Jeżeli panu bardzo zależy na produkcie danej firmy, a w osiedlowym sklepie ciężko go dostać, to pozostaje uruchomić komputer i rozpocząć poszukiwania w internecie. Tutaj dobrej jakości klapki męskie crocs bywają dostępne w wielu modelach, rozmiarach oraz kolorach. A czy takie zachowanie określimy zakupoholizmem? Zostawiamy to czytelnikom do własnej interpretacji. Zobacz interesujące wpisy o tym: fajne klapki meskie crocs.

Mężczyzn, a szczególnie ojców, nie warto posądzać o egoizm. Kochający rodzice będą pragnęli zaimponować swoim dzieciakom i zamówią dla nich zarówno klapki dziecięce, jak i rewelacyjne zabawki znanych wytwórców. A poza tym, jak wiemy, liczą się zarówno potrzeby ciała, jak i życzenia lub nawet całkowicie zwariowane fantazje.

galeria handlowa

Autor: Jim, the Photographer
Źródło: http://www.flickr.com

Stąd ojcowie najbardziej odważnych, a zarazem uwielbiających sporty wodne nastolatków, zechcą na pewno kupić coś specjalnego.

Ten pełny tekst (http://www.dortex.pl/ceny-asortyment-outlet-cream-niesort/asortyment-cream-ceny/) zawiera dane, które przedstawiają dany wątek, zatem jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej – zapraszamy do nas!

Dla takich osób kitesurfing okaże się na pewno doskonałym pomysłem na zagospodarowanie wolnego czasu. A karty wstępu na zajęcia najlepiej oczywiście nabyć w internecie.

About: admin