LinuxMarket

Co spędza sen z oczu pannie młode

Ślub to bez wątpienia jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu, dlatego coraz więcej osób przygotowuje się do niego, uwzględniając najdrobniejsze detale. W naszym kraju można wybrać się na profesjonalne targi ślubne, działa wiele firm eventowych, które zorganizują za nas tę niezwykłą uroczystość, spełniając najbardziej wysublimowane życzenia klientów. Fotografie coraz rzadziej wykonuje sąsiad – zastępuje go profesjonalny fotograf, który przeprowadza oryginalne sesje zdjęciowe w plenerze.

kobieta w sukni ślubnej

Autor: Charlie Marshall
Źródło: http://www.flickr.com
Restauracje prześcigają się w wymyślnym menu, a didżeje nadają imprezie weselnej styl lat 60. czy 80. Firmy florystyczne dobierają kwiaty nie tylko dla panny młodej, ale również do kościoła, sali weselnej czy samochodu. O fryzurę panny młodej zadba fryzjerka, a kosmetyczka zrobi jej nienaganny makijaż, który przetrwa do późnych godzin wieczornych. Jedynym szczegółem, który pozostaje do indywidualnego wyboru i spędza sen z powiek każdej pannie młodej jest suknia ślubna – do znalezienia na suknia ślubna powinna wyrażać styl i wnętrze panny młodej i sprawić, że będzie wyglądała najpiękniej w ten wyjątkowy dzień. Ma eksponować atuty jej urody i rzucać się w oczy na tle innych – po prostu ma być suknią z naszych marzeń. Pomocny w doborze sukni jest bez wątpienia profesjonalny salon którego specjalnością jest moda ślubna. Jeśli mieszkamy np. w Lublinie, warto wrzucić w gogle w różnych kombinacjach wyrażenia: suknie ślubne (szycie na miarę sukni ślubnej) lublin, salon sukien ślubnych lublin – nie są ważne w tym wypadkumałe lub duże litery, istotniejsze są różne wersje fraz po to, by dobrze przeszukać Internet. Przeczytajmy również opinie na forach internetowych lub po prostu popytajmy znajomych. W wybranym przez nas salonie zwróćmy uwagę na obsługę, sposób ekspozycję sukien, liczbę przymiarek i jakość materiałów. Warto przewertować katalogi z modą ślubnąi wspólnie ze stylistą zastanowić się, czy ten krój będzie uzewnętrznieniem naszego stylu. Szczegółowo o rzeczach ważnych w przygotowaniach do wesela lub ślubu na: .

Wybierając krój sukni, oceńmy, jaki mamy typ figury – tylko osoby o idealnych kształtach i stosunkowo wysokie mogą zdecydować się na suknię w typie syreny lub princessy. Osoby szczupłe, lecz niższe poczują się dobrze w sukni klasycznej (spódnica i gorset), panie lekko przy tuszy lepiej poczują się w typie empire, a niskie i krągłe – w typie sukni w kształcie litery A (z zaszewkami rozchodzącymi się w dół) lub typie prostym, szytym z lejących się, opływowych tkanin.

Dopasujmy suknię również do pory roku planowanego ślubu, jednak najistotniejsze jest to, że mamy czuć się w niej komfortowo i pięknie. Bo nawet najdroższa suknia, jeśli jest źle dobrana i niewygodna, może zepsuć nastrój panny młodej w ten najważniejszy dzień.

About: admin