LinuxMarket

Co spędza sen z oczu pannie młode

Ślub to bez wątpienia jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu, dlatego coraz więcej osób przygotowuje się do niego, uwzględniając najdrobniejsze detale. W naszym kraju można wybrać się na profesjonalne targi ślubne, działa wiele firm eventowych, które zorganizują za nas tę niezwykłą uroczystość, spełniając najbardziej wysublimowane życzenia klientów. Fotografie coraz rzadziej wykonuje sąsiad – zastępuje go profesjonalny fotograf, który przeprowadza oryginalne sesje zdjęciowe w plenerze.

kobieta w sukni ślubnej

Autor: Charlie Marshall
Źródło: http://www.flickr.com
Restauracje prześcigają się w wymyślnym menu, a didżeje nadają imprezie weselnej styl lat 60. czy 80. Firmy florystyczne dobierają kwiaty nie tylko dla panny młodej, ale również do kościoła, sali weselnej czy samochodu. O fryzurę panny młodej zadba fryzjerka, a kosmetyczka zrobi jej nienaganny makijaż, który przetrwa do późnych godzin wieczornych. Jedynym szczegółem, który pozostaje do indywidualnego wyboru i spędza sen z powiek każdej pannie młodej jest suknia ślubna – do znalezienia na suknia ślubna powinna wyrażać styl i wnętrze panny młodej i sprawić, że będzie wyglądała najpiękniej w ten wyjątkowy dzień. Ma eksponować atuty jej urody i rzucać się w oczy na tle innych – po prostu ma być suknią z naszych marzeń. Pomocny w doborze sukni jest bez wątpienia profesjonalny salon którego specjalnością jest moda ślubna. Jeśli mieszkamy np. w Lublinie, warto wrzucić w gogle w różnych kombinacjach wyrażenia: suknie ślubne lublin, salon sukien ślubnych lublin – nie są ważne w tym wypadkumałe golić (polecamy sprawdź to koniecznie) duże litery, istotniejsze są różne wersje fraz po to, by dobrze przeszukać Internet. Przeczytajmy również opinie na forach internetowych lub po prostu popytajmy znajomych. W wybranym przez nas salonie zwróćmy uwagę na obsługę, sposób ekspozycję sukien, liczbę przymiarek i jakość materiałów. Warto przewertować katalogi z modą ślubnąi wspólnie ze stylistą zastanowić się, czy ten krój będzie uzewnętrznieniem naszego stylu. Szczegółowo o rzeczach ważnych w przygotowaniach do wesela lub ślubu na: .

Wybierając krój sukni, oceńmy, jaki mamy typ figury – tylko osoby o idealnych kształtach i stosunkowo wysokie mogą zdecydować się na suknię w typie syreny toalety (polecamy więcej na stronie) princessy. Osoby szczupłe, lecz niższe poczują się dobrze w sukni klasycznej (spódnica i gorset), panie lekko przy tuszy lepiej poczują się w typie empire, a niskie i krągłe – w typie sukni w kształcie litery A (z zaszewkami rozchodzącymi się w dół) lub typie prostym, szytym z lejących się, opływowych tkanin.

Dopasujmy suknię również do pory roku planowanego ślubu, jednak najistotniejsze jest to, że mamy czuć się w niej komfortowo i pięknie. Bo nawet najdroższa suknia, jeśli jest źle dobrana i niewygodna, może zepsuć nastrój panny młodej w ten najważniejszy dzień.

About: admin