LinuxMarket

Wyposażenie na ferie

Od zawsze jesteśmy przekonywani, że ruch to zdrowie. I dużo w tym prawdy. Zimą, gdy dni są krótkie, a wieczory ciągną się bez końca, dobrze jest wybrać się na zimowy wypoczynek. Oczywiście w ruchu i z należycie spakowaną walizką. W kwestii zimowej odzieży, najpewniej jest postawić na wygodę i ciepło. Najważniejsze to nie zapomnieć o ciepłych skarpetach. Ważne jest również bezszwowe wykonanie bielizny, która pozwala uniknąć nieprzyjemnych otarć lub siniaków.

zima

Autor: Garry Szulewski
Źródło: http://www.flickr.com
Następnie sweter, polar lub bluza.

Szczegółowe wiadomości na podany w tym artykule są Ci potrzebne? Bez paniki. Wejdź w podany link i wszystkie inne wątki tutaj (https://ubierzekipe.pl/15-torby) wyszukasz. Zapraszamy!

Kurtki muszą ”oddychać” oraz odprowadzać wilgoć na zewnątrz. Pamiętajmy o czapkach, z racji iż to przez głowę tracimy aż 30-40% ciepła! Buty muszą być wodoodporne – szczególnie dziecięce. Wartą wyróżnienia, jest firma Demar – czołowy, krajowy producent śniegowców, kaloszy i obuwia roboczego. Wystarczy wysłuchać zdania mam, by zrozumieć, iż koszt 200-300 złotych nierzadko nie jest gwarancją, że dziecku będzie ciepło w stopy.

Buty dziecięce Demar to pewność wysokiej jakości w niskiej cenie. Są ciepłe, ocieplone miękkim kożuchem i poradzą sobie nawet z największymi zaspami. Podeszwa jest sprężysta, toteż dziecko może się swobodnie poruszać podczas zimowych harców. Zimowe wypady przeważnie są związane z wizytą na basenach termalnych lub parkach wodnych – tutaj możemy skompletować ekwipunek. Nie zapomnijmy więc spakować stroje basenowe. Ponownie okazuje się, że rodzimi producenci, tacy jak firma 4f mogą mieć powody do dumy. Ich spodenki kąpielowe 4f oraz kostiumy (stworzone do częstego stosowania w wodach chlorowanych) są odpowiedzią na nudną i monotonną modę basenową.

Chrońmy oczy! Szkodliwość promieniowania UV bywa zdecydowanie większa niż letnią porą. Okulary przeciwsłoneczne męskie konieczne są więc cały rok, niezależenie czy jest to lipcowy spacer czy ferie w górach. Taki wyjazd to wielka radość dla dzieci i możliwość, by pokazać im na jakiej zasadzie działają finanse osobiste. Dobrze jest przeznaczyć kieszonkowe dla naszej latorośli. Bilonówka, czy mała torebeczka na szyję pozwoli zapanować nad pieniędzmi. Takie oraz inne gadżety, niewątpliwie spisują się właśnie na wyjazdach – niskie ceny. A ich funkcjonalność cieszy zarówno dzieci jak i dorosłych.

About: admin