LinuxMarket

Galerie outletowe zdobywają nareszcie popularność!

Niewielki promil z ludzi stać na nabycie odzieży ekskluzywnych marek. Wręcz od patrzenia na konfekcję takich marek jak Lacoste, Wittchen, Ecco, Badura nasz portfel sprawia wrażenie cieńszego.
Dobrze, że nie są one co najwyżej fantazjowaniem mało zarabiających.

zakupy

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Nie tak uznane jeszcze w Polsce galerie tego rodzaju, zdobywają na popularności dzięki sprzedawaniu kreacji sławnych i chwalonych marek po okrojonych cenach. Bynajmniej nie jest to przekręt ani nadużycie finansowe – koszule w outlecie są tanie. Nie są to domy handlowe sprzedające używane ubrania tylko sklepy fabryczne, sprzedające ubrania od jednego producenta wyłącznie. Pojedyncze tego rodzaju sklepiki można spotkać przy szwalniach, z których rozwożony jest towar do salonów odzieżowych, z tego powodu możemy mieć gwarancję, że odzieży nikt przed nami nie nosił. Co rusz mylony jest również z salonem, gdzie sprzedawane są końcówki serii, nadmiary produkcyjne, pozostałości niesprzedanych przez butiki pierwotnego przeznaczenia danej marki. Nic bardziej mylnego! Sprzedawane są tam kolekcje z zeszłych sezonów, a także aktualne, zarówno w I jak i II gatunku, będące nierzadko w niepełnych rozmiarówkach, lub zmienionych opakowaniach. Towar może także nie posiadać kompletnych metek oryginalnych. Mimo wszystko, możemy być pewni, że odzież jest wysokiej jakości.

W naszym państwie ledwie dekadę wstecz istniało tylko kilka tego typu galerii, tylko w większych miastach, takich jak: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań. W przeciągu ostatnich pięciu lat przybyło drugie tyle tego rodzaju placówek, co może świadczyć o rosnącym zainteresowaniu Polaków tego typu odzieżą. Opodal krakowskiej obwodnicy, we wsi Modlniczka od 2011 roku jest otwarta galeria Factory należąca do hiszpańskiej firmy Neinver. W Polsce spotkamy aż pięć tego typu galerii. Co dziwne łącznie jest ich dziewięć w całej Europie, z czego cztery w Hiszpani! Factory jest pierwszą i największą siecią dla sklepów wyprzedażowych, która istnieje na krajowym rynku. Galerie Factory nie różnią się z zewnątrz niczym od tych pozostałych, do których przywykliśmy. Natomiast wewnątrz zobaczymy salony, w których możemy kupić aktualne kolekcje znanych polskich i zagranicznych firm, takich jak: Adidas, United Colors of Beneton, Vero Moda, Gino Rossi, Desigual, Mango, Nike, Puma , Reebok, Simple i Calzedonia.

z zakupami odzieżowymi

Źródło: flickr.com
Do Factory w Modliniczce zabierze nas za darmo jedna linia autobusów. Jeżeli jednak nie mamy możliwości wybrać się do powyższej, a jedynie tam posiadają nasz model lub rozmiar butów, zawsze możemy skorzystać ze witryny internetowej – kupiłem spodnie męskie w outletcie. Zaczynamy na przykład od wpisania fraz: „koszule outlet” lub „spodnie męskie outlet” następnie wybieramy pasujący nam fason, markę i rozmiar, na końcu zamawiamy wybrany produkt do sklepu w innej galerii i odbieramy bez płacenia za przesyłkę. Jak cię widzą, tak cię piszą. Na szczęście, dzięki takim galeriom możemy kupować odzież ubrania robocze z własnym nadrukiem ekskluzywnych i cenionych marek po przystępnych cenach i wyglądać szałowo na imprezach.

About: admin