LinuxMarket

Pomysł na upominek dla chłopaka

Urodziny, rocznica ślubu lub oczekiwany od dawna oraz zasłużony awans w pracy to świetne okazje, aby podarować ukochanemu przepiękny prezent. I chociaż znamy jego gust, niezwykle często ciężko nam podjąć końcową decyzję.

Klasyczny dodatek do garnituru

zegarek

Autor: Yuri Samoilov
Źródło: http://www.flickr.com

Mężczyzna troszczący się o swój wygląd zapewne doceni stylowy upominek, jaki będzie stanowił tradycyjną ozdobę garnituru.

Inne, także bardzo ciekawe szczegółowe opracowanie (https://olenkaphu.pl/hurtownia-bizuterii-zlotej/pierscionki/) tego tematu odnajdziesz w tym miejscu. Przeczytaj koniecznie a na pewno nie będziesz żałować!

Bardzo popularnym podarunkiem jest bez wątpienia krawat. W sklepach odnaleźć można wiele modeli wykonanych z różnego typu materiałów, dlatego zdecydowanie się na odpowiedni upominek nie będzie kłopotem. Jeśli wolisz odrobinę mniej szablonowe rozwiązania, możesz wybrać inne dodatki, jak np. zegarek. I tutaj wybór jest tak duży, iż niełatwo podjąć ostateczną decyzję, lecz zegarmistrz z pewnością zasugeruje, jaki z modeli będzie najlepszym wyjściem – polecany zegarmistrz. Właściwym pomysłem na prezent dla miłośnika elegancji będą też spinki do mankietów. Jeśli woli on klasykę, lepiej wybrać delikatne ozdoby, np. zrobione ze srebra i w łatwej formie. W przypadku mężczyzny lubiącego niesztampowe dodatki, można wybrać spinki nawiązujące do jego pasji, na przykład w kształcie piłki nożnej.

męski zegarek

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

A może ciekawy gadżet?Chociaż do często wybieranych upominków dla panów należą krawaty, dobrze zastanowić się nad innym użyteczną, a jednocześnie atrakcyjną niespodzianką. Może to być np. nadmieniony już zegarek, ale w sportowej wersji – znakomity podarunek dla mężczyzny aktywnego, jaki lubi ćwiczyć. Zegarmistrz na pewno poradzi czy lepszy będzie model wodoodporny, czy z funkcją stopera – tutaj.

Jeśli obdarowywany mężczyzna przepada za gadżetami, warto pomyśleć nad czymś, co ułatwi mu pracę, np. nad słuchawką bluetooth, jaka świetnie sprawdzi się w aucie. Inne rozwiązanie to niewielki głośnik, który z pewnością będzie podobał się nie tylko fascynatom muzyki. Użytecznym gadżetem będzie też uchwyt do komórki z przyssawką, jaki także będzie nieoceniony podczas podróży.

Jeżeli poszukujesz prezentu dla mężczyzny, nade wszystko miej na uwadze jego zainteresowania oraz sposób, w jaki lubi on spędzać wolny czas. Takim sposobem łatwiej będzie Ci trafić w jego upodobania oraz spowodować mu niewątpliwą radość, a przecież właśnie o to chodzi w obdarowywaniu innego człowieka podarunkami.

About: admin