LinuxMarket

Jak powinien ubierać się mężczyzna z nadwagą?

Choć coraz więcej mówi się o modzie dla puszystych pań, nieco gorzej z dobraniem odzieży radzą sobie mężczyźni z nadwagą. Najczęściej popełnianym błędem jest wybieranie ubrań za dużych, które optycznie jeszcze powiększają. Jak więc wybierać ubrania?

Najczęstsze błędy

Każdy chce wyglądać jak najlepiej bez względu na swoją wagę, czy wzrost. Coraz częściej też można natrafić na specjalną ofertę producentów odzieży skierowaną właśnie dla osób przy tuszy. Trochę mniej problemów mają panie – wystarczy tylko odwiedzić sklep dla puszystych, żeby znaleźć elegancką sukienkę, czy bluzkę dedykowaną dla pań w rozmiarze XXL. A co z płcią przeciwną? Mężczyźni nierzadko miewają problem z brzuszkiem, który starają się ukryć luźnymi ubraniami. Tymczasem taka posunięcie przynosi zazwyczaj inny skutek – nazbyt duże ubrania sprawiają, że puszysty mężczyzna wygląda na jeszcze grubszego niż jest w rzeczywistości, a workowate ubrania w szarawym kolorze na dodatek dodają lat. Poza tym kluczowy jest fason. Wąskie klapy marynarki, kurtki i bluzy, czy nieodpowiednia długość ubrań z pewnością nie dodają masywnej sylwetce lekkości. Odwiedzając sklep dla puszystych najlepiej więc wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności adekwatny rozmiar. Kliknij odzież xxl.

Człowiek z nadwagą

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Ubrania dla puszystych

Sklepy XXL z odzieżą dla osób puszystych są coraz lepiej wyposażone. Wpływ na to mają zmiany dotyczące postrzegania ludzi z nadwagą. Coraz większą popularność zdobywają modelki w większych rozmiarach, a kobiety mają świadomość, że także z nadwagą mogą wyglądać atrakcyjnie. Niestety, w sklep xxl nie ma tak rozległej oferty dla mężczyzn z nadmiarem tkanki tłuszczowej, jednak zakupując odzież warto pamiętać o kilku zasadach. Puszyści mężczyźni powinni unikać swetrów z grubym splotem, bluz polarowych, koszulek z większymi napisami i w poziome pasy oraz golfów. Dobrze za to prezentować się będą w klasycznych koszulach, kardiganach i koszulkach polo, zaś jeżeli chodzi o swetry, to na pewno lepszą opcją będą modele zrobione z delikatnej dzianiny. Warto przy tym zatroszczyć się o zachowanie proporcji – szerokie klapy marynarki wyglądać będą lepiej przy masywnej twarzy. Odwiedzając sklepy XXL należy mieć w głowie te zasady i jak najbardziej stosować je w praktyce.

About: admin