LinuxMarket

Rozpoznanie faktur jako nowatorska usługa dla biur księgowych

W dobie wszechobecnej cyfryzacji elektronicznej obróbka papierowych pism staje się regułą. Digitalizacja zapewnia nie tylko w dobrym stanie obraz dokumentu, gwarantuje też możność prowadzenia elektronicznego archiwum, w jakim znajdują się posegregowane wirtualne dokumenty.
Rozpoznanie faktur to nowoczesna biur mierzona do biur księgowych, oraz jednostek.

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej techniki można wyeliminować kłopotliwe i powtarzające się działania wprowadzania i dekretacji faktur umożliwiając zaoszczędzić czas, także zmniejszyć koszty prowadzenia działalności.

faktury

Autor: Savoir-faire Linux
Źródło: http://www.flickr.com

Standardowe programy do fakturowania, chociaż nadzwyczaj rozbudowane, wymagają ciągłej ingerencji człowieka w czasie ich użytkowania. Ręczne wdrażanie danych wymaga ogromnego nakładu czasu i pracy wielu ludzi. Rozstrzygające potwierdzenie danych w systemach fakturujących nierzadko nastręcza powtórnego stwierdzenia ich poprawności. Dzisiejsza technologia mechanicznego odczytu dokumentów o nienormatywnej strukturze często przyspiesza odtwarzanie faktur w systemach księgowych i ich dekretację.

Przy pomocy programu rozpoznanie faktur już na wstępnym cyklu obsługi zostają zeskanowane i zidentyfikowane, a całkowita dalsza obsługa może się odbywać na elektronicznych danych faktury.

księgowa

Autor: NATO E-3A Component
Źródło: http://www.flickr.com
Mozolne i mechaniczne czynności przeprowadzane dotychczas przez pracownika wykonuje system informatyczny, redukując działania operatorskie do absolutnego minimum. W efekcie zidentyfikowane i opisane pisma pozostają wprowadzone do programu finansowo rachunkowego. Obraz dokumentu razem z opisem i historią zostaje na dobre wpisany w bezpiecznym archiwum elektronicznym z możnością szukania, przeglądania, wydruku, czy eksportowania. Każdy dokument faktury w systemie finansowo rachunkowym posiada swój odpowiednik w postaci obrazu elektronicznego w archiwum.

System ten poprawia rządzenie dokumentacją finansową.

Na tej stronie jest wiele użytecznych wiadomości, ale koniecznie zobacz też dodatkowe szczegóły w linku. One również są bez wątpliwości godne uwagi.

Gwarantuje przeobrażenie dokumentu papierowego w jego odpowiednik elektroniczny, zanotowany w pamięci komputera w formie cyfrowej. To wszystko sprawia, że system znacząco skraca i upraszcza przebieg indeksowania pism. Zainteresowany/a? Wejdź tutaj: skanowanie faktur.

About: admin