LinuxMarket

Jaki strój zdecydować się na wieczorną zabawę? Spory wybór w sklepie to spory problem dla portfela.

Weekendowy wieczór musi być czymś wyjątkowym. A jak to zrobić? Rzecz jasna można zaprosić kochaną osobę na randkę, albo podobnie można wybrać się zabawić. Dobrym pomysłem jest klub, jednak niezależnie od tego, co zaplanujemy, należy się odpowiednio ubrać. Jest bardzo dużo sklepów oferujących nam swój stan magazynowy. Jednak obecnie bez porady stylistki trudno to wszystko dopasować.

moda

Autor: Marcin Urban
Źródło: Miasto Kobiet
Pechowo, proponowane stylizacje często są niewystarczające. Głównie buty – najpopularniejsze na weekendowy wieczór – trampki lub casualowe półbuty. W jednych i w drugich dobrze się tańczy. Najlepsze odnajdziemy w sieciówkach takich jak Zara albo Vistula. Potem skarpety. Tu na szalony wieczór świetnie wybrać jakieś nietypowe z ciekawym wzorem. Wszystko jednak w zależności od wybranego stroju, jednak Wólczanka może zaoferować nam dużo dobrego – spodnie jeansowe damskie wrangler są super. Jeśli chodzi o spodnie, to dla pań spodnie jeansowe damskie wrangler albo lee będą wybawieniem. Mężczyźni mogą zainteresować się również jeansami, ale również chinosami. Podobnie ważna jest górna część, jednak to czy wybierzemy t-shirt (i tutaj podobnie jak gdy wspominałem spodnie jeansowe damskie wrangler, lee oraz Vistula są dobrymi sklepami) czy koszulę (polecamy Lamberta) zależy od miejsca w które idziemy. Niestety w dużej liczbie klubów w większych miastach przeprowadzana jest selekcja na wejściu. I tak między innymi do większości klubów nie wpuszczane są osoby niesłychanie akcentujące daną markę – przykładowo ze znakiem Nike przez całą klatkę piersiową. Do koszuli warto wybrać luźny krawat albo marynarkę. Poza tym właściwym wyborem jest jeszcze jakiś interesujący dodatek, który będzie zwracał uwagę kobiet. Może to być drogi zegarek (Rarist – zegarki sinn) albo złote spinki. W zimie należy zaopatrzyć w ciepły szalik albo komin oraz rękawiczki.

buty

Autor: barockschloss
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo person wybiera także dodatkowe nakrycie włosów, ale w klubie jest ono niewskazane w związku z zabezpieczeniami i możliwością usunięcia przez ochronę. Pamiętajmy, że głównego wrażenia nie możemy zrobić po raz drugi. Sporo osób wierzy w zakochanie od pierwszego wejrzenia, więc dlaczego nie spróbować? To często przyjemna odskocznia od rzeczywistości – Denim Base.

About: admin