LinuxMarket

Niełatwa sztuka nakładania perfum. Czy robimy to w odpowiedni sposób? Czemu nie?

Perfumy są uzupełnieniem całego stroju. Dzięki nim możemy czuć się niesamowicie seksowanie. Każda z kobiet posiada w swojej toaletce przynajmniej jedną buteleczkę z ulubionym zapachem. Kluczowe pytanie brzmi zatem czy potrafimy z nich w odpowiedni sposób korzystać? Nawet jeżeli jesteśmy pewni, że tak, może być zupełnie na odwrót. Dlaczego?

Perfumy

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Pierwszym błędem, jaki popełniamy jest za obfite spryskanie się perfumami. Czasami zapach ciągnie się za nami i powoduje nieprzyjemne odruchy wśród pozostałych. Zwłaszcza gdy używamy niezwykle intensywnych orientalnych perfum, jak np. thierry mugler angel. Postarajmy się wyeliminować ten błąd. Jest on bardzo irytujący dla osób, które przebywają z nami w jednym pomieszczeniu przez długi czas. Może doprowadzić do bólu głowy.

Po drugie, perfumy powinniśmy nanosić na nagie ciało. Nie można ich używać na ubrania. Powód? Jeżeli drugi raz zechcemy założyć tę samą sukienkę, wówczas będziemy musieli spryskać się tym samym zapachem. Pomieszanie dwóch różnych nie jest najmądrzejszym rozwiązaniem. Po trzecie, perfumy należy nanosić na właściwe miejsca, czyli nadgarstki, szyję, okolice uszu i między piersiami. Dzięki temu ich zapach stanie się bardziej trwały. Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać to umieszczanie perfum na natłuszczonej skórze. Najlepiej nanieść je na wykremowane ciało. Wtedy zapach będzie się utrzymywał dłużej.

Czego nie wiedzieliśmy o perfumowaniu a powinniśmy? Mało kto wie, że ulubione zapachy powinno się nanosić na… zgięcia kolan. Tak charakterystyczny zapach jak thierry mugler angel na pewno będzie nam towarzyszył jeszcze dłużej niż zawsze. Obecnie, gdy lato w pełni ze spokojem możemy wypróbować ten sposób. Nie będziecie rozczarowane. Perfumy można również używać do… włosów. Warunkiem jest jednak to, by umieszczać je na wilgotnych włosach. Najlepiej delikatnie spryskać włosy tuż po umyciu. Ulubiony zapach szybciej się ulotni, gdy będziemy pocierać nadgarstki. To bardzo częsty błąd.

Perfumy

Autor: Florian Lehmuth
Źródło: http://www.flickr.com

Ostatnią rzeczą, o której bezwzględnie trzeba pamiętać to absolutny zakaz stosowania dwóch różnych nut zapachowych naraz.

Masz duży kłopot ze znalezieniem dobrego rozwiązania Twojego problemu? Z pewnością skutecznie może pomóc Ci ta strona bylola.

Skutek może być opłakany! Na pewno nie przysporzy nam szyku i elegancji. Raczej spowoduje, że będziemy pachnieć zbyt mocno, a dodatkowo nie wiadomo czym. Jak mówi stare polskie przysłowie: Za dużo grzybów w barszczu… Niezależnie od tego, jakie nuty zapachowe są naszymi ukochanymi pamiętajmy, że przesyt nie jest dobrze odbierany. Lepiej pachnieć delikatnie niż wulgarnie rozsiewać swój zapach na prawo i lewo.

About: admin