LinuxMarket

Alternatywa dla trwałego tatuażu – parę rad

Czy kojarzycie Zombie Boya, człowieka z tatuażami? Wystąpił w teledysku, był modelem… Jest dowodem na to, iż tatuaże weszły na dobre do show biznesu. Współcześnie swoje ciała ozdabia większa część gwiazd i mimo, że nie wszystkie go pokazują niełatwo z trudem odnajdziemy celebrytę bez tatuażu.

Jednak nie zawsze jest to ozdoba w dobrym stylu. Melanie Griffith, która zdecydowała się na imię byłego męża Antonio Banderasa w banalnym sercu, długi czas wygrywała konkursy na najbardziej kiczowaty tatuaż. Historię tatuaży znanej żony Radosława Majdana również wszyscy znamy… Czy warto więc ozdabiać ciało na całe życie?

Kliknij tutaj

Autor: julie corsi
Źródło: http://www.flickr.com

Mimo, że osób z tatuażami obecnie widujemy sporo – dwa razy zastanówmy się nad ukłuciem, bo rysunek na ciele tak prędko nie zniknie. Jeżeli więc chcemy mieć tatuaż, który odda nasz temperament, na początek zdecydujmy się na tatuaż zmywalny. A miejmy na uwadze, iż dzisiejsze tatuaże nie przypominają kalkomanii z z dziecięcych gum do żucia. To prawdziwe dzieła sztuki.

Zachwyciły nas już jakiś czas temu. Metaliczne tatuaże na wodę, które są w stanie przetrwać nawet do paru dni! Hit na punkcie którego oszalał świat gwiazd, blogerek i modnych kobiet. Uroczo mienią się na skórze się w promieniach słońca, podkreślając opaleniznę. Bransoletki na nogę, nadgarstek, orientalne łańcuszki na szyję oraz dyskretne pierścionki – zależnie od pomysłu, upiększyć jest nam dane wszystkie części ciała.zobacz ofertę na stronie (link tu…)W każdym miejscu i o każdej porze roku prezentują się nieziemsko!
Nakłada się je prosto, że w zasadzie nie jest wymagana instrukcja obsługi. Wystarczy przyłożyć wzór do skóry i zwilżyć mokrą ściereczką. Lekko przycisnąć i po chwili jest już gotowy! Dowiedz się więcej na przykład tutaj.

Nie tylko tatuażem (szczególnie trwałym) dane nam jest podkreślić swoją osobowość. To może być strój, fryzura, a nawet akcesoria takie jak buty, chusty czy szaliki damskie. Posiadają tę przewagę nad tatuażami, że możemy je zmieniać codziennie, zależnie od panującej mody czy nastroju. Zazwyczaj odczuwamy większą potrzebę ich noszenia, kiedy nadchodzą chłodne dni. Dobrze jednak pamiętać, iż te wyjątkowo zmysłowe chustki idealnie sprawdzają się również wiosną i latem.

About: admin