LinuxMarket

Często popełniane przez panów błędy jeśli chodzi o dobieranie ciuchów. Czego się wystrzegać?

Moda męska to temat dosyć kontrowersyjny dla niektórych panów. Zdaje im się bowiem, iż słowo moda może być zarezerwowane jedynie dla kobiet i jest to zdecydowanie domena płci żeńskiej. Świadomość posiadania odpowiednio dopasowanego stroju dla mężczyzn i tak już jest większa niż była jeszcze kilka lat temu. Teraz to już coś zwyczajnego gdy widzimy na ulicy panów dobrze ubranych ponieważ temat ten częściej pojawia się choćby w mediach. Sporo sklepów z ciuchami robi kampanie skierowane wyłącznie do panów i nikogo to nie dziwi. Wciąż jednak mamy sporo do poprawy w tej kwestii, dlatego warto znać parę reguł, które wskażą czego się wystrzegać żeby dobrze wyglądać. Jakie są najczęściej popełniane błędy?

Po pierwsze problemem może być rozmiar ubrań. Często jest tak, że widzimy mężczyzn w całkiem fajnym stroju, lecz niestety wybrany rozmiar jest kiepski. Ubrania są za ciasne, albo zbyt duże. Często bowiem panowie myśląc o wygodzie sądzą, że w trochę większych ubraniach będą się czuli lepiej.

Nasz wpis wydaje się być interesujący? Masz chęć na więcej wątki? Zatem nie wahaj się i klikaj przędza dziewiarska w podany link.

Prowadzi to do kupowania workowych ciuchów, które pewnie i są wygodne, natomiast źle wyglądają. Jeśli chodzi o za małe stroje, to często widać choćby latem, jak panowie chcąc pochwalić się swoimi pięknie wyrzeźbionymi bicepsami, wciskają się w koszulki z rękawami niemal pękającymi w szwach. Przez co efekt jest dość śmieszny. Problem z nieodpowiednim rozmiarem może wynikać również z tego, iż panowie najczęściej nie przepadają za chodzeniem na zakupy. Przez to kupują ubrania rzadko. Z tego powodu zdarza się im chodzić w ciuchach, w jakich już się nie mieszczą, gdyż przykładowo trochę przytyli niedawno.

Mężczyzna w garniturze

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com

Następnym dużym problemem jest nie przywiązywanie wagi do czystości i estetyki butów i stroju.

Jeśli szukasz tego typu interesującej informacji, sprawdź pod adresem (https://okularium.pl/salon-optyczny-miedzyrzec-podlaski), tutaj także z pewnością jest właśnie to, czego szukasz.

Nie zawsze jest czas by wyczyścić obuwie przed wyjściem, jeżeli zapomnimy o tym wieczorem to niestety efekt jest taki, że cokolwiek mielibyśmy ubrane, brudne buty zniszczą nasze starania, bo będą na pewno widoczne na pierwszy rzut oka. Tak samo jak pognieciona koszula czy spodnie. Nie wygląda to zbyt dobrze, jak zakładamy wygniecione rzeczy.

Pomieszanie stylu to kolejne przewinienie, które jest widoczne na naszych ulicach. Chodzi o sytuacje, kiedy panowie łączą ze sobą na przykład sportową kurtkę zakładając ją na garnitur. Niestety, płaszcz to cześć stroju wykorzystywana dość rzadko, natomiast jest on nie do zastąpienia. Dobranie kurki i garnitury często prezentuje się komicznie – poznaj serwis Jego-Styl. Identycznie jest z noszeniem plecaka do płaszcza. Dobrze jest w takim wypadku kupić torbę do laptopa. To jedynie nieliczne grzechy popełniane przy codziennym doborze ubrań, jednak bardzo rzucające się w oczy.

About: admin