LinuxMarket

Czym jest dwoina i dlaczego należy jej unikać przy kupowaniu wojskowego pasa?

Bez kategorii
Skórzane pasy wojskowe cieszą się wielką renomą od bardzo długiego okresu czasu. Te, które są obecnie wytwarzane nieco ustępują tym produkowanym dawniej, jednak na szczęście nie jest tak w każdym przypadku.

Co poniektórzy producenci pasów skórzanych wciąż wytwarzają niezwykle wysokiej klasy produkty.
papieros

Autor: Felix Huth
Źródło: http://www.flickr.com

Taki najwyższej jakości pas oficerski wykonany jest z jednolitej bydlęcej skóry o grubości ok. 0,5 cm. Klamry w takim przypadku są metalowe, zapinane na 2 bolce oraz dodatkowy knopik. Ponadto w każdym pasie wojskowym są także dwie wyprodukowane ze skóry bojówki ze zrobioną z materiału końcówką do przykręcania dodatkowego sprzętu. Jeżeli szukasz lżejszego paska z pewnością odnajdziesz nie tylko pas wojskowy, ale także pasy parciane, jakie są lżejsze i mniej kosztowne a nadal mają metalową klamerkę. Jeżeli chcesz odnaleźć pas wojskowy, to musisz zwrócić dużą uwagę na to, żeby nie kupować „podróbki”. Takie mniej kosztowne pasy nie są wyprodukowane z solidnej i trwałej bydlęcej skóry, ale z tzw. dwoiny.
recykling

Autor: Kinderplaneta
Źródło: Kinderplaneta
Najskuteczniejszym rozwiązaniem byłoby kupić pas w sklepie stacjonarnym, ponieważ daje to możliwość własnoręcznego sprawdzenia typu skóry. Bardzo duże znaczenie ma też ciężar pasa. Oczywiście im cięższy, tym korzystniej. Taki pas wojskowy to doskonały pomysł na upominek dla osoby, która jest wielbicielem militariów. Są one wykonane z jednej warstwy skóry, zaś ich ceny zaczynają się od 50 złotych. Za skórę dobrej klasy trzeba zapłacić nieco więcej.

Najczęściej do wybrania mamy wojskowe skórzane pasy w kolorze brązowym albo czarnym. Te często nazywane są policyjnymi.

Zainteresowały Cię treści opisane w naszym tekście? Jeżeli tak, to czytaj tutaj więcej (http://www.koneser.eu/restauracje-bary/kawiarnie/) zbliżone informacje, tyczące się tego sektora. Zapraszamy do kolejnej witryny.

Posiadają one charakterystyczne, proste, kwadratowe klamry albo sprzączki stalowe stylizowane na modelu zagranicznych wojsk.

About: admin