LinuxMarket

Jaki biustonosz muszą wybrać panie drobne, a jaki te, które mają obfite kształty?

Bez kategorii
Za pomocą bielizny, którą nosimy każdego dnia, możemy modelować sylwetkę tak jak ubraniami. Dobry wygląd znaczy również większą pewność siebie, zatem powinnyśmy pamiętać o kilku kwestiach kupując bieliznę.
Prawidłowo dobrana bielizna oznacza luksus i doskonałe samopoczucie każdego dnia.

To, że bielizny nie widać spod ubrań, nie powinno być argumentem dla jakiego tą część garderoby zaniedbujemy. Nieprawidłowo dobrana bielizna może popsuć dowolne ubranie. Żadna kobieta nie chce, żeby spod źle układającego się biustonosza albo majtek wydostawały się niepotrzebne „wałeczki” albo fałdki. Dostosowany stanik jest także podstawą zdrowego biustu, z tego też powodu taki element ubrania zasługuje na nieco więcej zainteresowania. Wiele kobiet nosi biustonosze, które są w zły sposób wybrane. Nie można przewidzieć jaki rozmiar biustonosza okaże się idealny, dlatego też istotne jest przymierzanie stanika przed jego nabyciem. Również raz dobrany rozmiar stanika może się zmienić na skutek ćwiczeń, jedzenia albo ciąży. Po roku używania, biustonosz traci swój kształt i przestaje spełniać swoją funkcję, dlatego też powinnyśmy je wymieniać. Jeżeli kobieta posiada obfity biust, powinna kupować modele w większym stopniu zabudowane z fiszbinami i na szerokich ramiączkach. Na szczególną okazję można od tej reguły odejść, lecz na co dzień takie biustonosze będą sprawdzać się najlepiej.
adidas

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
W bardzo łatwy sposób bielizna może także wymodelować naszą sylwetkę oraz może zrównoważyć proporcje. Pani o figurze gruszki powinna wybierać biustonosze typu push-up na szerokich ramiączkach tak, żeby główne części figury nabierały krągłości oraz odwracały uwagę od szerokich bioder.

Kliknij, w tym serwisie jest naprawdę świetna strona (https://sidroswimwear.pl/kategoria-produktu/kolekcja-21/jesien-zima/), która na pewno Cię bardzo zaintryguje! Znajdziesz w tamtym miejscu bardzo dużo interesujących informacji.

Dobrymi majtkami dla tego typu figury będą figi z głębiej wciętymi nogawkami. Wizualnie wyszczuplą uda oraz wysmuklą nogi.

Panie drobne mogą sięgać po jasne zestawy z biustonoszami rodzaju plunge. Doskonale zaakcentuje on dekolt a wcięte majtki wydłużą nogi. Dla pani o kształtach obfitych poleca się biustonosze rodzaju balkonetka, który podnosi piersi tak mocno, że tuszuje krągłości na brzuchu.

About: admin