LinuxMarket

Czy cudowny medalik nosi dużo osób oraz co on symbolizuje?

Bez kategorii
W trudnych chwilach Matka Boska w każdym wypadku pomaga ludziom. Ten medalik pomógł wielu ludziom w odzyskaniu nadziei na poprawienie zdrowia. Jest dziś wiele świadectw osób, które doznały cudownego funkcjonowania medalika.

Stylowa

Autor: paparutzi
Postać medalika została przekazana przez świętą Katarzynę, która dostała wskazówki dotyczące wyglądu medaika od Matki Boskiej.
naszyjnik

Autor: Geneva Vanderzeil apairandasparediy.com
Źródło: http://www.flickr.com
Medalik cudowny nosi dziś mnóstwo osób na wszystkich kontynentach. Wielu z tych osób otrzymało obiecane przez Matkę Boską łaski i z tego powodu jest on tak niezwykle doceniany. Na rewersie jest Matka Boska, która stoi na kuli ziemskiej, a stopą rozdeptuje głowę węża zatem szatana. Z dłoni jej rozchodzą się świetliste promienie, które symbolizują łaski uzyskiwane przez wszystkich, którzy proszą o nie z ufnością. Na brzegu medalika jest napisana modlitwa. Na rewersie zobaczyć możemy wielkie „M” a nad nim krzyż Pański, który oznacza uczestnictwo Maryi w męce Chrystusa. Dookoła jest dwanaście gwiazd, które tworzą koronę Matki Boskiej Niepokalanej. Sercu Jezusowemu otoczonemu koroną z cierni towarzyszy serce Maryi przebite mieczem i oznacza to jej ból.
Medalik cudowny został rozpowszechniony bardzo szybko w cudowny sposób. Za pośrednictwem medalika miały miejsce liczne nawrócenia oraz uzdrowienia.

Oczekujesz na następny wpis? Pragnę poinformować Cię, że moja strona www (http://e-militaria.pl/) jest już dostępna. W takim razie namawiam do zaglądnięcia.

Medaliki są rozdawane ludziom podczas Niedziel Maryjnych. Są one organizowane przez parafie. Po medalik można także zgłosić się do członków Stowarzyszenia Cudownego Medalika. Medalik niepoświęcony możemy zamówić również w Centrum AMM. Dwanaście gwiazd na początku było nad głową Maryi. Symbol taki był jednak przeniesiony z awersu na rewers przez jubilera z powodów estetycznych.

Rewers medalika prezentuje jedność Jezusa z Kościołem, lecz podkreśla również postać Maryi jako naszej Rodzicielki i Matki Boga. Przekazuje ona Panu całą ludzkość. W internecie można przeczytać mnóstwo świadectw, jakie mówią o cudownej sile medalika.

About: admin