LinuxMarket

Jak wybierać biżuterię damską?

Bez kategorii
Nie ulega kwestii, że damska biżuteria winna zwyczajnie odpowiadać priorytetom danej panie, a zatem jej pięknu, charakterowi czy też temperamentowi.
Jeżeli dżentelmen jest w stanie perfekcyjnie określić te trzy części składowe, nie będzie mieć nazbyt wielu problemów z wyborem należytej biżuterii dla własnej kobiety.

bransoletka nieskończoność
Modelka spoglądająca w górę

Autor: Stefano Montagner
Źródło: http://www.flickr.com
Nie zawsze modne akcesoria biżuteryjne będą ideale dla konkretnej niewiasty. Gdy kocha ona skromne pierścionki albo drobne naszyjniki i w takowej biżuterii czuje się ona znakomicie, nie przypadną jej wówczas do gustu olbrzymie klipsy, kolie albo ogromna bransoletka nieskończoność. Możemy więc śmiało rzec, że śpieszenie za modą w dziedzinie biżuterii nie jest najodpowiedniejszym posunięciem. Biżuteria (biżuteria handmade) powinna upiększać kobietę oraz być całościowym elementem jej szczególnego stylu bycia oraz ubierania się. Precjozów nie powinno się zakładać przypadkiem, tylko trzeba przemyśleć dobór klipsów, pierścionków, czy też naszyjników, by łącznie z fryzurą, makijażem jak też okryciem tworzyły efektowną całość. Każdorazowo przed kupnem precjozów warto porównać ją z proporcjami ciała niewiasty oraz sprawdzić, czy nie będzie ona ani zbyt ogromna, ani nazbyt drobna.
marka
Ważne będzie zachowanie jakiegoś stylu. Jeżeli pani na własną rękę nabywa dla siebie biżuterię, właściwie nie powinna mieć ambarasu z dobraniem jej do własnego gustu. Powinna się wówczas kierować własną intuicją, a wszystko pójdzie dokładnie tak, jak sobie to zaplanowała.

Niestety, o wiele trudniej precjoza kupuje się facetom. Dobrze jest podpatrzeć styl kobiety a także sprawdzić, jakiego typu biżuterię zakłada. Warto nabyć wisiorek, bądź klipsy w takim samym guście.

About: admin