LinuxMarket

Co trzeba wziąć pod uwagę kupując odpowiednie okulary na słońce? Który kształt oprawek okaże się dla nas najlepszy?

Wybór odpowiednich okularów jest podobnie ważny jak wybór stroju. Dlatego dobrze jest zwrócić uwagę na parę kwestii, jeśli chcemy dobrać odpowiednią dla nas parę.
Trzeba wiedzieć, iż nawet najlepsze okulary przeciwsłoneczne Georgio Armani będą wyglądały kiepsko, jeżeli będą nieodpowiednio dobrane.

Sałatka wiosenna ze świerzych warzyw

Autor: Z.T. „Bielmar” Sp. z o.o.
Źródło: Z.T. „Bielmar” Sp. z o.o.
Dlatego cena w tym wypadku nie jest żadną gwarancją doskonałego wyglądu. Okulary trzeba dobierać do kształtu własnej twarzy. Nie jest tak, iż każde pasują dla każdego. Właśnie jest na odwrót, innego typu okulary przeciwsłoneczne Tom Ford (dodatkowe czytanie) okażą się dobre dla osoby o owalnej twarzy, a inne z kolei dla kogoś o kształcie twarzy trójkątnym. Dlatego sprawdźmy najpierw, jaki typ twarzy mamy. Kiedy zwiążemy włosy, zobaczymy czy nasza twarz to bardziej owal, trójkąt, czworobok, a może koło. Możemy podpatrzeć w sieci, jakie modele są dla nas dobre. Ogólnie rzecz ujmując jest tak, iż oprawki powinny kontrastować z konturem twarzy. Idąc tym tropem nasze upragnione okulary Georgio Armani (ta strona) lepiej uda się dobrać.
plaza

Autor: Georgie Pauwels
Źródło: http://www.flickr.com

Istotna jest również wielkość oprawek. Starajmy się nie kupić za małych albo za dużych oprawek. Ważne jest zachowanie odpowiednich proporcji. W innym wypadku można uzyskać dość śmieszny efekt. Kolor również ma znaczenie. Dobrze jest dopasować okulary przeciwsłoneczne Tom Ford to barwy cery albo włosów. Gdy tak zrobimy będą się ładnie komponowały z naszą twarzą.

Właściwie trudno wybrać jedną barwę, jeżeli chodzi o okulary Georgio Armani (polecam:). Dobrze jest kupić przynajmniej jedną parę w pasującym do wielu rzeczy kolorze. Natomiast coś zwariowanego też się przyda.

About: admin