LinuxMarket

Po Bożym Narodzeniu zmień swój świat. Spójrz, co możesz zrobić dla siebie i innych!

Święta to okres dawania prezentów i, niestety, niekiedy także zwracania ich, kiedy okazują się nieudane. Wyjątkowo przykre jest oddawanie do schroniska dla zwierząt niechcianych czworonogów, które ktoś postanowił ofiarować dziecku, nie przemyślawszy następstw.

Wybór

Autor: Jaroslaw Popczyk
Źródło: http://www.flickr.com
panów

Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com

Stąd właśnie w tym czasie ludzie dobrego serca powinni odwiedzać schroniska i rozwierać swoje serca i mieszkania dla nowych pupili.
nerka nike

Autor: Gabbiano
Źródło: Gabbiano
Można to również rozważyć jako fenomenalną okazję do odnowienia własnej odzieży. Do chadzania na długie wycieczki z psem przydadzą się bez wątpliwości zgrabne buty, na przykład buty Air Max. Powinny porządnie otaczać stopę, tak żeby nawet bieganie za niesfornym psiakiem nie skończyło się bolesną kontuzją. Dobrze by było, ażeby były przewiewne, bo przecież długotrwałe spacery w prędkim tempie umieją być dla ciała męczące. Można także zaszaleć z wyglądem. Dla pań można wskazać buty Adidas ZX Flux damkie oczywiście w kolorach korelujących do stylu użytkowniczki.
Osobną kwestią są dodatkowe przybory, które mogą być praktyczne. Gdzieś wszak trzeba schować klucze od domu, odtwarzacz mp3 czy woreczki na psie odpady. Nie zawsze pomieści się to do kieszeni kurtki czy bluzy. Na taką okazję warto zaopatrzyć się w plecak. Jeszcze porządniej spisze się nerka Nike, bo we wszystkich przypadkach będzie blisko – nie musimy jej wszak ściągać, żeby coś z niej wygrzebać.

Ewidentnie, przygarnięcie czworonoga ze schroniska może mieć wpływ również na nasze całościowe samopoczucie oraz naszą aparycję. Kupimy sobie dobre, modne akcesoria, wzmocnimy zdrowie poprzez spacery, a nade wszystko – zyskamy druha na całe życie. Rekomendujemy podjąć próbę!

About: admin